Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam be a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be a barátomat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a szüleim tudják hogy 18 éves, de én csak 13 vagyok. Mit csináljak ha apukám elkezdi "szívni a vérét ?"

2012. máj. 6. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Haza se vidd:-):-)
2012. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért ?
2012. máj. 6. 17:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő már szeretné, hogy bemutassam. Én már be lettem mutatva a szüleinek.
2012. máj. 6. 17:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha apukád elkezdi szívni a vérét akkor tedd össze két kezedet.Mert ha én lennék az apukád mindkettőtöknek adnék egy jó apai pofont:)
2012. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja igen,apukád helyében már én is várnám hogy láthassam,csak úgy tudja megkapni azt ami jár neki:D
2012. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm de az én apám nem terrorista. Nem úgy értettem hanem mit tudnék mondani neki hogy hagyja abba ?
2012. máj. 6. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
13 éves korodra még nem nevelted meg a szüleidet? Ez elég kínos. Ha te, aki ismered őket, nem tudod, hogy bánj velük, akkor mi honnan tudjuk?
2012. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz rá csúnyán és ha észre veszi, de még mindig nem hagyta abba akkor szólj neki, tehát legyenek előjelzések, hogy ezt NE tegye.

14/L

2012. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 és 13? Szerintem sehogy... Ez nem normális :S
2012. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia anya, ő itt Alfonzo, a barátom. Januárban ismertem meg és most megyünk a szobámba.
2012. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!