Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mivan? Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mivan? Tényleg ennyire félénk vagy mégse tetszek neki?

Figyelt kérdés
Már régota ismerem a suliból és mindig is sejtettem,hogy tetszek a fiúnak..Ő is tetszik nekem..Nos ugy alakultak a dolgok,hogy finoman bevázoltam neki,hogy tetszik..Elhívott találkozni,meg mindig rámirt..Beszéltem a haverjával és mondta,hogy tuti tudja,hogy róla beszéltem neki,csak félènk és nem mer lépni,meg szegény annyira nem ért a lányokhoz... Eltelt pár perc és írta a fiú,hogy a suliban azt akarta bevallani,hogy nagyon tetszek neki,és nem jönnénk össze? Persze igent mondtam.Reggel magátol adott szájra puszit és megfogta a kezem. Mindig szájra puszival köszöntünk el. Egyik órán mikor láttam fent van ràirtam,hogy hol lesz szünetben mert akkor most nem megyek ki cigizni..Elolvasta de nem irt.. Mielött hazament mert ő elöbb végzett mint èn felhoztam neki a témát..Megnézte.azt mondja ja tényleg irtál... Meg se ölel,csodállom,hogy a szájrapuszira rávette magát.. Soha nem volt dolgom ilyen félénk fiúval.. Mit gondoltok? 17/L 16/F
2013. máj. 16. 16:23
 1/2 anonim válasza:
Hogyha adott szájra puszit elsönap akkor nem hiszem hogy annyira nagyon félénk lenne..
2013. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor Nem tudom olyan zavartnak tűnik mikor velem van..
2013. máj. 16. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!