Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem? Hogyan csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem? Hogyan csináljam? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyok együtt a pasimmal ő tart el együtt lakunk élünk 100000ft a fizetése plusz 17000 utalvány és nekem a segély és én már nagyon szeretnék gyereket de ő is csak nem most mert azzal jön hogy albérletban vagyunk és 21 évesek vagyunk
2013. máj. 17. 09:06
 1/6 anonim válasza:
nagyon korai még egy gyerek,neked is kell egy normális munkahely és azt is gondold végig mennyi pénz kell egy gyerekhez.hallgass a pasidra neki van igaza
2013. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

100.000.- Ft +segély+gyerek??

Komolyan gondolod?

Tudom, nem könnyű, de próbálj meg először valami munkát szerezni.

2013. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne erőltezsd rá szegéy kis gyerekre.. 21 évesen még várhattok vele igazán.. én 27f vagyok. és még én is úgy érzem h nincs itt az ideje..
2013. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
míg nincs biztos anyagi háttér, márpedig a 100 ezer és a segély az nem az, addig eszetekbe ne jusson gyereket nemzeni! amúgy is, fiatalok vagytok ti még ahhoz. keress te is inkább valami munkát!
2013. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzre ne is vállaljatok gyereket. Legalább 1 évet dolgozz hogy kapj pénz ha megszületik a baba. Ez nagyon kevés egy gyerekhez. Úgyhogy irány dolgozni először is.
2013. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azert akarsz most minel hamarabb gyereket, mert nem akarsz dolgozni es ugy hiszed ez egyszerübb mint munkat talalni.

Fiatal vagy, eljel meg egy picit, sporoljatok egy nyaralasra, masszatok meg egy hegyet, lazitsatok egy hosszu hetveget csak ketten stbstb. Ilyen fiatalon nagyon fogod banni 30 felett amikor talan elkezdenek jönni az öregedes jelei, hogy nem elted ki magad fiatalon amikor meg birtad es futottal es meg tied volt az elet.

Irjal egy listat, hogy mit szeretnel csinalni az eletedben meg mielött meghalsz. Es abbol probald azokat megvalositani amiket egy gyerek mellett nem fogsz tudni.

Megmaszni egy nagy hegyet vagy 2 het a vadonban, ezeket ha most nem tudod megcsinalni akkor gyerek mellett vegkep nem fogod tudni.

Ne kapkod el. Plusz egy melo sem utolso, maga a tamogatasok miatt sem, plusz picit beleszagolsz milyen a 40 oras munka. Mert egy gyerek 168, semmi hetvegevel, nagyon keves alvassal es haztartas vezetessel.

Es ahogy latom a fiatalok mostan inkabb jarnak meg bulizni mint pelenkat cserelni es egy jo ideig lemondani minden szabadidöröl. (Ami nem gaz, de legyszives nagyon gondold at a dolgot)

Es mielött az mondod, hogy mar atgondoltad, legyszi dolgozz 1 evet es csak utana mond, amikor pici tapasztalatod is van a felnött eletben, hogy akarsz e most rögtön gyereket.

2013. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!