Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olcsóbb parfüm ajándékba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsóbb parfüm ajándékba a barátomnak?

Figyelt kérdés

2 éve leszünk együtt,vettem neki ajándékba egy párnát,amin az van,hogy örökké szeretlek meg ilyen díszes.

A boltban nagyon dicsérték milyen jó illatú az a parfüm én pedig megszagoltam,és hát megvettem.Itthon viszont nagy meglepetésemre nem is olyan illata volt,mint a boltban..:S

900 ft volt,biztos mást adtak akkor ezek szerint..:(

Annyira nem borzasztó,kicsit borotvahab szaga vagy arcszesz szaga van..most akkor dobjam ki,és vegyek mást??? Mit???


2013. máj. 17. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mast vennel: Playboy New York
2013. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem parfümre gondoltam!!!!
2013. máj. 17. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Elmondok egy titkot! A fiúk a falra másznak az ilyen párnácskáktól, meg az olcsó pacsuliktól. Ha venni akarsz valamit, akkor inkább kevesebbet, de az legyen ütős.

Egy márkás borotva hab, vagy arcszesz, Egy klassz telefon tok, vagy olyan, amit használni tud, és szeretne is. De ez a szívecskés párna egy rémálom a fiúknak, még ha azt is mondják, hogy jaj de szép, mennyire örülök neki.

2013. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezen a mi képünk is rajta van,az volna a lényege..:)

Jóó..most borotvahabot nem akarok neki venni ..de telefontokot vettem még ma..de kidobom akkor a parfümöt,nem akarok lebőgni vele..:SS

2013. máj. 17. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy minőséget adj ajándékba(akár ffi, akár nő) vagy semmit.
2013. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jól van értem...:s
2013. máj. 17. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!