Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jó kislányok senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó kislányok senkinek nem kellennek?

Figyelt kérdés
nem járok bulizni mert a munkám annyira lefáraszt h nincs energiám és mivel hétvégén is dolgozom nem akarok másnaposan munkába menni...jó tudom néha kéne lazítani de mivel a barátnőim már férjhez mentek családjuk van nem jönnek el diszkóba...arra lennék kiváncsi h fiúk mi a véleményetek egy ilyen tulajdonságú lányról: csendes, nem szeret bulizni, nem iszik alkoholt nem dohányzik, tiszteli a férfiakat csak mivel már sokan át verték nehezen bízik meg bennük, nagyon szeretne már egy komoly kapcsolatot mert eddig sajnos nem volt benne része, nagyon vágyik rá h szeressék és ő is szerethessen vkit jaj és 20éves
2013. máj. 17. 16:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ó dehogynem kellenek.
2013. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Kislányok nem kellenek!
2013. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ilyen nő nem létezik.
2013. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 WhiteLabel ***** válasza:
Én szeretnék ilyen lányt, de azt hittem nem is léteznek :D
2013. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
És a szexxel hogy állsz? Vagy munkád annyira lefáraszt, hogy már arra sincs energiád?
2013. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nagyon szimpi vagy.
2013. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem hogy ezek a tulajdonságok alapján tökéletes, én is hasonló vagyok. A diszkóban amúgy se fogsz normális pasit találni, szóval ha ott akarsz ismerkedni akkor ne csodálkozz hogy nem volt még részed komoly kapcsolatban. Oda azért járnak a srácok hogy találjanak maguknak az nap estére egy ágymelegítőt.

24 F

2013. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
nem állok le idegenekkel szexelni ha nincs kapcsolatom szex sincs
2013. máj. 17. 17:04
 9/32 anonim ***** válasza:
A külsőd legalább az átlagot megüti? Szexre hajlandó vagy?
2013. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
.........2 képletesen értettem a jó kislányt
2013. máj. 17. 17:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!