Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthet a nő a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthet a nő a férfi problémáin, komplexusain?

Figyelt kérdés

Hosszú távú párkapcsolatban, ismerkedés során is belefutottam már nőként olyan helyzetekbe, amikor egy férfi nem tudott felülemelkedni a teljesítménykényszerből fakadó problémáin (pl. szexuális problémák, párkapcsolati nehézségek, stb.). (Tehát amikor azt érzi, hogy ő "nem elég jó", ezért inkább bele sem kezd valamibe, vagy nem próbál meg változtatni egy meglévő problémás helyzeten, mondván, úgysem sikerülne.) Kérdésem, hogy mit tehet ilyenkor egy NŐ? Hogyan segíthet a partnerének?

Ha szóvá teszem, hogy gond van, az még jobban frusztrálja. Ha azt várom, hogy oldja meg egyedül, nem történik semmi változás. De akkor mi a jó megoldás? Hogyan tudnék segíteni? Mit várnátok el egy nőtől ilyen helyzetben?


2013. máj. 17. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

:) én pont ilyen vagyok. Volt barátnőm valameddig bírta mellettem aztán inkább szakítottam vele ez miatt.

nekem mindig a farkammal van bajom 17 centi és annyira úgy éreztem , hogy nem illik rám, hogy pici stb hogy bele betegedtem már fel se állt..Ja és amúgy nőként csak türelemmel , ezeken csak ő tud át lendülni.

Semmikép ne sietesd bátorítsad néha , ez miatt ő nem azt jelenti ,hogy nem férfi vagy stb..sokan szenvednek ebben a mostani barátnőm aki volt, tudod kigyógyítani belőle, és hálás vagyok neki ez miatt. Ha egyedül se tudja megoldani akkor kicsit rá szólhatsz ,hogy mennyen el sportolni vagy menny el vele közös programok amibe ő a jó...össze szedheti magát hamar.

2013. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

viszont ,ha hülye és nem jön rá magától mi a bajj ,csak nyávog akkor küld el orvoshoz vagy menny el vele.

Ha már az se segít rajta akkor jobb ,ha nem foglalkozol vele .

2013. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A mostani barátnőd konkrétan mivel segített? Milyen viselkedés az, ami ilyen esetekben célravezető? (Jelzem, az én esetemben nem CSAK szexuális problémákról van szó, de arról is.)
2013. máj. 17. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém bár hihetetlen ,de egy ringyó volt. Viszont nagyon értett a pasikhoz inkább magára verte a dolgokat, én ezt végig tudtam , de akkor is már bennem volt ,hogy jajj lehet akkor tényleg nem az én hibám (pedig azt is tudtam ,hogy az enyém) és a végén már annyit gondolkodtam ,hogy leszartam az egészet és ment.

PL: ágyban nem ellankadt a farkam, nem idegeskedett mint szokott ,hanem "biztos az én hibám, nem izgatlak" Én meg dehogyis és ezzel is azt akarta éreztetni ,hogy én vagyok a férfi , furcsa de ez a viszonylag hülye nőnek nagyon sokat köszönhetek:)

2013. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
el lankadt*
2013. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
éééééértem! És tényleg, megvilágosodtam! :) Köszönöm! :)
2013. máj. 17. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!