Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme játszani egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dreed kérdése:

Mi értelme játszani egy férfi szívével?

Figyelt kérdés

Van (volt) egy lány, elég jó kapcsolat volt. Randiztunk,ismerkedtünk,összejöttünk. Ez mind szép és jó volt,és még az önbizalmam is visszaállt nullára a minusz végtelenségből.Máig el is voltunk,éltem abban a hitben hogy végre rendben van az életem.

Ma hazaérvén,felnéztem a face-re.

Ez fogadott: Kapcsolatban. Kivel? hát nem velem...

Kérdésemre hogy miért tette nem kaptam választ,

elérni se tudom.ezért kérdezlek titeket,mire volt jó ez?

Esetleg valami erős nyugtató ami hat azt is írhattok..


2013. máj. 16. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bosszúért kiállt:D
2013. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te csak futólagosan voltál neki jó, hogy kiheverje az előtted lévőket.

( Már ha volt neki korábbi kapcsolatai )

2013. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne keresd többé! És főleg ne nyekeregj neki, hogy "miért tetted ez veleeeeeem"! Töröld mindenhonnan, és ne foglalkozz vele soha többé, és azt meg ne hagyd, hogy ez alakítsa az önbizalmadat, és ez határozza meg a te értékedet, mert NEM ÍGY VAN. :)
2013. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Mert a lányok hihetetlenül nagy k.csögök. Képtelenek egyenes és őszinte választ adni, inkább mindenféle értelmezhetetlen jelet küldözgetnek, amiket ha te félreértesz, nyilván a te hibád.
2013. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
és már jönnek is a ne általánosíts lovagok
2013. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=rNV_N4Yn7iE


én ezt küldeném el neki. :D

2013. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4 éve ismertem,3hónapja voltam vele, kicsit nehéz akkor is hogy egy árva szóra se méltat.
2013. máj. 16. 17:08
 8/15 anonim ***** válasza:
4 éve ismered és 3 hónapja jártok? Ennek ellenére ezt csinálja? Hát akkor a válasz egyértelmű. A csaj szimplán értéktelen. Kell neked egy értéktelen csaj? Mert nekem soha nem kéne.
2013. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem értékes volt sajnos :( több ok miatt is.
2013. máj. 16. 17:26
 10/15 anonim ***** válasza:
VOLT. Ez itt a lényeg.
2013. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!