Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy mikor távol vagyunk egymástól, akkor alakulnak ki a problémák és viták?

Figyelt kérdés

Minden nap találkozunk suliban. Hétvégente ritkán, mert most egyre többet kell tanulni.

Viszont ilyenkor neten(fb,msn)beszélünk, de mindig összekapunk valamin, vagy félreértésen, vagy viccnek szánt sértésen,ami pl rosszul esik és nem írok annyit neki->ettől baja van, hogy nincs időm rá,és keveset írok neki.


Észrevettem, hogy ilyen többnyire akkor van, mikor hiányzunk egymásnak,(legalábbis ő nekem)

Ha együtt vagyunk minden felhőtlen.

Erre van valamilyen magyarázat?Szerintetek miért van így?


2013. máj. 17. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. A távolság szüli a konfliktusokat, egyes mondatok félreérthetők, ha nem látod élőben a reakciókat.
2013. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kommunikációs problémáitok lehetnek.
2013. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a mese. Erre egyszer nekem valaki azt mondta, hogy gondolkozzak el azon hogy miért nem mennek a netes kapcsolatok :) ezért ! és igaza is volt.
2013. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!