Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a férfi aki nem szeret egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki nem szeret egy nőt igazán, de gyereke születik tőle. Sosem fogja szeretni később sem?

Figyelt kérdés
Az én szomorú történetem az, hogy beleszerettem egy férfibe, akitől megfogant a babám..sosem éltünk együtt..nem volt szerelmes belém..de kihasznált..én meg mint a kis hülye olyan szerelmes voltam..és ez nem egy lángolás volt részemről..most egyedül hagyott..sosem fogja érdekelni a babám....az apja egy beképzelt magát nagyratartó valaki..aki csak értelmiségiekkel áll szóba...bár ez az én meglátásom..engem mindig is lekezelt sokszor otthagytam...nem kerestem mondván majd úgy is csak jobbat találok nála...de senkihez sem tudtam annyira kötődni mint hozzá...és ez lett a vége..legutóbb terhesen végig bőgtem a napot...miután a telefonba azt mondta sosem leszünk együtt még a gyerekkel sem..és nem illünk össze, határozott volt és kimért..mérges is..pedig én nem zaklattam..csak így nem tudom, hogy fogok élni azzal a tudtattal h nem kellek..régebben is mondta..de akkor is mindig ő keresett meg...csak szexre kellettem neki..pedig tönkrevágta az életem!nem kajtattam utána tudta nagyon jól h szeretem..mégis kis kapukat hagyott..most meg a szívem szakítja..és úgy várandós vagyok a babájával..Ezt a férfit el kell felejtenem de sürgősen!!!mert csak árt..nekem is meg a gyerekemnek is..DNS is akar...apaságit, nemtom mennyire megbizhatóak a magánjelleggel működő DNS vizsgálati központok..van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2013. máj. 17. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj én nem tudlak sajnálni.Ez a pasi tönkre vágott és még ezek után is reménykedsz abban hogy szeretni fog?Megérdemled,nem tudlak sajnálni
2013. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a gyerekemet!!!
2013. máj. 17. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé megbízhatóak a tesztek jah és ha kiderül hogy az övé azt azért mond el neki hogy neki kell majd kifizetni a vizsgálat díját mivel ő szerette volna hogy legyen dns vizsgálat jah és készülhet a gyerektartásra! Amúgy az ilyen pasik vagy nem fognak foglalkozni a gyerekkel vagy csak azért fogja elvinni néha néha hogy majd azt hiszi hogy ő jobban tud dolgokat és több mindent vegyen a gyereknek és ezzel fogja le kenyerezni a gyereket!
2013. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt, de nem tudok mást mondani, mint hogy borzasztóan buta voltál! Gondolom, ez a férfi soha nem mondta, hogy közös gyereket szeretne veled, nagyon oda kellett volna figyelned a védekezésre!

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy attól, hogy akaratán kívül gyereket csináltatsz valakivel, aki nem szeret, nem fog jobban megszeretni, inkább meggyűlöl. A jövőre vonatkozóan nem tudok semmit mondani, nem vagyok jós, de ha valaha is megszeret, az nem azért lesz, mert lesz egy babátok, akit ő nem akart. De szerintem ezek után még kevesebb az esély, hogy megszeressen.

Az apasági tesztek megbízhatóak szerintem, végeztesd el nyugodtan.

"Ezt a férfit el kell felejtenem de sürgősen!!!mert csak árt..nekem is meg a gyerekemnek is" Lehet, de úgy néz ki, te teremtetted ezt a helyzetet. Nőj fel! Nem használhatsz egy gyereket arra, hogy megszerezz egy férfit!

2013. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem csináltattam fel magam "!!!ezt nem tudom honnan vetted..nem írtam ilyet.. és nem kötöm magamhoz sem.főleg meg gyerekkel nem!!mert te így akartad értelmezni..abban viszont igazad van h már rég el kellett volna felejtenem..csakhogy!!!és ezt nyomatékosítom! ő keresett!!!! ő akarta a szexet!!én mivel mindig is szerettem..nyilván nem tudtam ellenállni az érzéseimnek vágyaimnak..és tisztáztuk ezerszer hogy ő nem akar gyereket..még...én meg erre hogy így nincs közös jövőnk..ennek ellenére..mindig keresett szerettünk együtt lenni..és most ez lett a vége..mindegy nem fogok foggal körömmel ragaszkodni hozzá, de ő is felelős a történtekért és vállalnia is kell
2013. máj. 19. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akart gyereket, talán védekezni kellett volna. Ha egyikőtök sem védekezett, a férfi sem annak ellenére, hogy tudta, hogy te sem (nem tudhatom, hogy történt), akkor tényleg mindkettőtök felelőssége. Ha csak te nem védekeztél és ezt ő nem tudta, akkor a te hibád. Viszont akárhogy is történt, a gyerekéért felelősséget kell vállalnia, viszont érted nem. Gyerektartást biztos megítél a bíróság, úgyhogy anyagi támogatást fogtok kapni a babával, de szerintem ne reménykedj, hogy ez a pasi ezek után még szeretni fog téged, a kérdésedben leírtakból nem is olyannak tűnik, mint akit érzelmileg annyira megérint, hogy a gyerekét várod. Remélhetőleg azért a kicsi láthatásáról nem mond le (mert még ez is elképzelhető) és legalább őt megszereti majd, ez majd idővel kiderül. De nem úgy néz ki, mintha ti valaha is egy család lennétek.
2013. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát valóban nem leszünk egy család...hiszen mondta is..de akárhogy is nézem..ő kihasznált engem..és tönkretett és fogalmad sincs milyen ember..azt hiszed nem tudom, h valakit akarata ellenére kényszeríteni olyasmire amit nem akar főleg szeretet..szerelmet csak magamból indulnék ki...akárhogy is nekem a fája legjobban..mert én tényleg nagyon szerelmes voltam de azért nem annyira h felcsináltassam magam!!!!!!most már megtörtént!és tudta nagyon jól h sosem szedtem fogamzásgátlót sőt volt h mondtam neki, h ez így nem mehet tovább h nem is védekezünk..mégsem tett ellene igaz én sem...hibásak vagyunk...ezt elismerem..de ő nem vette figyelembe az érzéseimet!!!!miért keresett valahol ő is hibás!!
2013. máj. 19. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!