Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki nem disznónak születik?

Figyelt kérdés

Csak szexet akarnak, kihasználni, vagy bármikor megcsalnák a másikat vagy ösztönlényekké válnak ha rájuk mászik egy szutyok némber, ha megtetszik valaki csak úgy rámozdulnak :/.

Még az a pár viszonylag normális is ilyen akiket rendkívüli férfinak nevezék.

Vagy csak a testem kell egy férfinak vagy csak a lelkem. Nem volt még barátom, hogyan érezzem így, hogy alkalmas vagyok egy kapcsolatra ha sosem akarják a testem és a lelkem egyszerre vagy olyanok akihez képtelen lennék vonzódni vagy lelkileg nem illünk össze.

Miért nem képesek emberként, nőként, barátnőjelöltként nézni rám egyszerre?


21/l


2012. aug. 17. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
Mégis hol szeded/szedted fel ezeket a fa*zikat?
2012. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:

Az én barátom. Mellettem maradt, pedig tudja rólam hogy frigid lányka vagyok..

Csalódás miatt nem szabad minden férfit leírni, és majd te is megtalálod azt az egyet, akivel nem lesz ilyen gond ;)

2012. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen f*sz kötsög és kikéne írtani az összeset.Gratulálok egy újabb h*lye p*csa aki tökéletes és nyilván egyátalán nem tehet róla hogy ilyenekkel jön össze.


http://www.youtube.com/watch?v=sYgIVlfwv8Q

2012. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Nem vagyok frigid, sőt, elégé nimfo lennék egy kapcsolatban, de kapcsolat nélkül nem állok neki senkivel kavarni csak úgy. Milyen dolog már az? :S Mi benne a jó úgy ha csak húsnak néznek? Tüzet oltani a felmosórongy is jó.
2012. aug. 17. 21:03
 5/62 anonim ***** válasza:

Mert erzik, hogy igy gondolkodsz. akar hiszed, akar nem, ez meglatszik.

Es a legtobb altalam ismert ferfi/fiu total normalis.

Szanj ra idot, hogy megismerd, hogy mit miert tesznek. Ok nem nok, szoval ne a sajat merceddel merd oket.

Es probalj meg idot szanni arra, hogy megismerd onmagad.

Tapasztalatbol beszelek, en is igy gondolkodtam, mint te, sok munkaba telt, mire meg tudtam valtoztatni a gondolkodasmodomat.

Kitartast kivanok hozza es sok szerencset. 32N

2012. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:

Ó, ezt mondhatnánk ám a nőkre is, kisasszony!


Köztük is rengeteg hazug, álszent, érzéketlen, primitív ösztönlény van, de ettől még nem szabad általánosítani.


A rendkívüli férfiakról meg kiderült, hogy félreismerted őket. Hány nőről mondhatok én el hasonlót, mégsem általánosítok, mert elfogadom, hogy vannak ilyenek, és bizony vannak olyanok is, akikre lehet számítani. Csak sokan sajnálják az időt, hogy igazán megismerjék egymást.

2012. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 ASOT ***** válasza:

Ácsi ácsi ácsi!

Ezt azért ne jelentsd így ki angyalkám!


Szóval, hány pasi tudott kihasználni téged? Mert abba valahol te is benne voltál.

Hányan vagy ki csalt meg?



Te is tudod jól és mi is tudjuk jól ha nem minden pasi ilyen. Ez olyan mintha azt kérdeznénk h miért minden nőnek a pénz kell....tádámm...


Az ha valakit megismersz, azt valóban ismerd meg ami előtt lefekszel vele, túl könnyen adod magad, vagy túl könnyen beléjük szeretsz. Legyen tartásod, mert ezek alapján nem sok van.

Addj több időt magadnak randikra ismerkedésre, beszélgetésekre. És ha a pasi akarja akkor te ne akard elsőre, tudd meg h mennyire kellesz neki.


Nem tudom hol sikerült ezeket a pasikat összeszedned vagy ők hol szedtek fel téged. De talán ismerkedés terén környéket vagy helyszínt kéne váltanod.


ÉS ne add fel.

És ne vegyél minden pasit egy kalap alá.

2012. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 Hole Hunter ***** válasza:
Ha eddig csak ilyenekkel futottál össze, akkor nem csak az ő gépükben van a hiba...
2012. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
Azért a 20-25 éves kor a többségnek pont arról szól, amit leírtál - nemcsak a férfiaknak, hanem a nőknek is. De ettől még nem minden férfi disznó és nem minden nő ribanc. Majd megtalálod, akit keresel, nyugi.
2012. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:

van olyan nő aki nem csak a pénzre hajt??

ez a kérdés hasonló..xd


helyesen az idézet: "tűzet oltani a moslékos vödör is jó"

2012. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!