Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6,5 éves kapcsolat, közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dodi28 kérdése:

6,5 éves kapcsolat, közös tervek. Tegnapról mára. Vége. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok...28 éves Srác vagyok...a párom 27...6,5 éve vagyunk együtt...első lakás,összeköltőzés,szakítás,drogproblémák,anyagi csőd,eladósodás...mindenen túlestünk...természetesen a negativ es pozitiv elmenyek megmaradtak...sajnos pont anyagi okokból távkapcsolatra kényszerültünk...Ő Londonban él nov 15 ota...en 1 eve nemzetkozi arufuvarozok...egy hónap volt hatra hogy ismet egyutteljunk es vegre kijussak Londonba hozza!!!Egy hete hazatbereltunk...juniusi koltozessel...szemelyesen voltam kint nala es amikor talakoztunk 2 honap utan...elmondta hogy nem erez mar irantam semmit...nem kivan...es nem tud olyan emberrel egyuttlenni aki irant nem erez semmit...a telefonon es a skypeon tartott kapcsolatunkra jellemzo hogy viszonylag lenyegretoro volt,mivel keves idonk volt ra...2 nonapja mikor hazautazott meg az eloszobatukorre irta bucsuzaskor ruzsaval Szeretlek...azota nem talalkoztunk csak most es mar az utobbi idoben a skypeos beszelgetesek alkalmaval ingerlekenyebbnel tunt,bantast velt szavaimban pedig en nem bantani szerettem volna...mostanra szakitott velem...es azota nem keressuk egymast...a miertre annyit mondott sajnalom ...most ezt erzem...en szeretnem hogy helyrejojjenek a dolgok de nem tudom mit kellene tennem...sajnos szemelyes kontakt a fel ev alatt kb 4 szer volt akkoris orakrol es max 2 naprol beszelek...pedig a legfontosabb hogy szemtol szembe legyunk egymasnak...miert tortent ez velem a celegyenesben?csak ossze lehet zavarodva ??
2013. máj. 18. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy már megszokta hogy nem vagy mellette és beletörődött egyben ki szeretet belőled.
2013. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már tényleg nem érezhet semmit.Valószínű,hogy régebb óta érett ez benne és már nem bírta
2013. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos összejött valakivel Angliában, míg te nem voltál ott. Megesik :/
2013. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már tudom mi a gond!A fő probléma hogy 28 évesen srácnak hívod mgad és nem férfinek...ez az egyik.A másik hogy a bu.zik szokták a "barátnőjüket" párjuknak hívni és a nők.Ezek a jellemzések mindent elárultak férfi mivoltodról.Szerintem amúgy megúnta a skypozást és hogy nem dugod meg minden nap.Gondoltad hogy egy 27 éves golyó érett nő kibírja szex nélkül?Hogy nem adják meg neki lealább 2 naponta a just?Ne viccelj...talált valaki aki megkeféli ott kint és ott van mellette.Frusztrált pedig pont ezért volt,akkor frusztrált ilyen esetben az ember ha van mit takargatnia.Amúgy meg nagy hülye voltál hogy egyedül kiengedted.Te miért nem mentél?Bocsi ha durva voltam de ez a helyzet.
2013. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!