Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy kapcsolatban a lány magasabb a fiúnál? (5-10 centivel minimum. )

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azt, hogy kit érdekel. Ha boldog mit számít a külső adottság?
2013. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnám elképzelni, hogy egy nálam alacsonyabb férfival összejöjjek. Kell az az érzés, hogy én vagyok a pici, ő meg a nagy, aki megvéd mindentől. :)
2013. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az,hogyha képesek magukra és nem a többi emberre figyelni,akkor jó az.
2013. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sasasa3636 válasza:
szaladj
2013. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez általában csak a nőknek jelent problémát. A férfiak ilyesmivel nem foglalkoznak.
2013. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha szeretitek egymást kit érdekel ? :)
2013. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, a nőket szokta zavarni - bár elég sok srác nehezen emészti meg a dolgot -, de ha szeretik egymást, ez annyira sokadlagossá válik.


Nálam is picit alacsonyabb a barátom, pedig anno el sem tudtam volna képzelni ezt a helyzetet. De annyira levett a lábamról a személyiségével, hogy leszrom. :)


Igazából a magasság nem annyira döntő szempont, legyen bátor és határozott, nálam erősebb - mert bizony a magasak között is van olyan tutyimutyi, hogy az nem igaz.

2013. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz :D
2013. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor marhára nem számít.
2013. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

van olyan barátnőm aki 175 centi magas, a férje meg 160. szerinted érdekli őket? már majdnem 5 éve házasok és élik világukat.


engem nőként zavarna, de pl a férjemet is. még szerencse hogy 15 centivel magasabb:D


fiatalabb, szóval duplán megszólnának, ha alacsonyabb is lenne. bár nem foglalkoznék vele.


de ha a párt nem zavarja akkor kit érdekel?


27/N

2013. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!