Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fogják meg leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogják meg leginkább egymás kezüket a párok manapság szerintetek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy leginkább miért, leggyakoribb ok melyik lehet, amiért kézen fogva járnak manapság a párok.


1. Mert szeretem és ezzel a mutatom kötődést, hozzám-tartozást a másik iránt és jó fogni annak a kezét, akit szeretek

2. Mert ez a divat, általános dolog, hogy a párok fogják a kezüket.

3. Azért mert így mutogatom, milyen szexis jó pasim van vagy jó csajom.

4, Egyéb ok


2013. máj. 18. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
5. Nagy a szél.
2013. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
meg ne lógjon tőle :)))
2013. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem az 1.
2013. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4. belső kényszer. Egyszerűen csak jó érezni annak az érintését akit nagyon szeretünk.
2013. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az 1.
2013. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én borzasztóan ritkán látom a barátomat, így minden percben csókolnám, ölelném, de ugye kulturált emberek léttérre ezt nem teszem, így csak a kezét fogom, míg elérünk az ágyamig..:)
2013. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
100%
Ha elengedi a kezem elmegyek vásárolgatni...:DD Neem amúgy, hát mert szeretem. szóval 1.
2013. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
1..meg még azért mert biztonságot jelent nekem, ha a barátom fogja a kezem :)
2013. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert jólesik az érintése. Szinte mindig fogjuk a férjemmel egymás kezét az utcán, ha megyünk valahova. Nekünk jó érzés. De hogy jön ide az, hogy "manapság"? Régen is jártak kézen fogva, vagy karon fogva a párok.
2013. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1. határozottan az 1. És amit a többiek is írtak, hogy szeretet, biztonság, kellemes érzés, stb. :)
2013. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!