Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet egy férfi két nőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy férfi két nőt? /egy nő két férfit? Nem a szex miatt!

Figyelt kérdés

Az egyiket ezért, a másikat azért szereti, de egyiktől sem tud "megszabadulni". Mind érzelmileg, mind testileg kötődik a két nőhöz/férfihoz.


És mondjuk nem egy rossz ember az illető.


2009. okt. 2. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Létezik ilyen. Nekem fura, hogy valaki nem tud választani. Ilyenkor nem is tudom mit lehetne tenni.
2009. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezen agyalok én is. Látom egy pasin, hogy igazán nagyon fontos neki mindkét csaj, de nem tud és nem nem akar dönteni. Nem tudom mért lehet ez ilyen nehéz :S...
2009. okt. 2. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már ilyen helyzetben...Kívánom, hogy megtapasztald és akkor rájössz, hogy miért olyan nehéz elszakadni az egyiktől! :(
2009. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben. Nagyon nehéz, nem vagy alig lehet dönteni. Nem lehet tenni egy ilyen helyzet ellen. Azt javaslom várjon egy kicsit. Nos én azt csináltam h közöltem mind2-vel a helyzetet. Gondolkodjanak egy kicsit. Nos nálam mind2 marad. De végülis így kiderül hogy melyiknek fontos igazán, hisz így jobban kell küzdeni. Lehet mind2 ott hagyja, de jobb mint döntésképtelennek lenni. Ha megmarad mind2, akkor is ott van az, hogy melyik hogy viselkedik. Sok mindent le lehet szűrni.
2009. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén voltam ilyen helyzetben. Volt egy majdnem 3 éves kapcsolatom, nagyon szerettem a páromat, de tök véletlenül megismerkedtem egy másik sráccal, aki iránt olyan dolgokat kezdtem érezni, mint a párom iránt a kapcsolatunk elején. Nagyon nagyon nehéz helyzet volt, hetekig nem tudtam dönteni. Szerintem aki nem volt még ilyen helyzetben nem is értheti meg, hogy ez miért ilyen nehéz. Ja a történet vége az lett, hogy a srác akit újonnan ismertem meg egy idő után hanyagolni kezdett, nem foglalkozott velem, és így az érzelmeim lecsillapodtak. Nem bántam meg, hogy nem ugrottam bele az új kapcsolatba.
2009. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válasz tetszett, én még nem igazán voltam ilyen helyzetben. Inkább csak olyanban, ahol párom volt, és hirtelen belépett egy harmadik a képbe aztán nem tudtam eldönteni hosszú hónapok alatt sem, hogy a régi, a megszokott kapcsolatomra vágyom e, vagy valami teljesen újra. Nehéz döntés. Akkor az új mellett maradtam, amivel hihetetlenül összetörtem az akkori párom szívét, de abban a pillanatban ezt láttam helyesnek. A mai napig nem kívánom senkinek azt az érzést, de úgy gondolom senkinek nincs joga játszani az emberekkel, jobb így mintha még húztam volna jó darabig. Főleg hogy ha nem is tudnak egymásról (annak ellenére hogy megcsalás nem történik)
2009. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindegyőtöknek nagyon köszönöm a kommenteket. Remélem még visszanéztek ide!

Én sosem voltam ilyen helyzetben, de van egy férfi az életemben 7 hónapja és rettentően vágyom arra, hogy csak én legyek az egyedüli aki neki kell. Ő nem tud dönteni, bár érzem, hogy szeret. Kezdem ezek után felfogni, hogy nem is lehet olyan könnyen sem elszakadni, sem könnyen belevágni az újba. Jó lenne ha még írnátok, mégis kinek meddig tartott, hogy döntsön, mit érzett, stb. Köszönöm!!!

2009. okt. 4. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Én előző két nagy szerelmemet is szeretem még,! Na akkor én háromba vagyok szerelmes?!:D
2009. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 12.33-as voltam. Tudom az én történetem nem teljesen ugyanaz, de bennem iszonyatos érzések kavarogtak. Vágytam valami újra, ugyanakkor nem akartam bántani az akkori páromat. Az agyamban ellentétes gondolatok cikáztak, szinte vitatkoztam magammal, hogy melyikőjükkel lenne jobb... ideg őrlő! Az persze kizárt volt hogy megcsaljam, így nem "két vasat" egyszerre, egyszerűen csak egy elmondhatatlan állapotba kerültem. Kb 2-3 hónap volt mire az új mellett döntöttem. Másfél évig voltunk együtt, de a mai napig nem vagyok benne biztos hogy jó döntés volt. Nem sírom vissza, nem változtatnék rajta úgy érzem, nem szeretem már egyikőjüket sem igazán, de megszenvedtem... Ne siettesd, de több mint fél évet várni kételyben... hát elismerésem neked!
2009. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez a több, mint fél év azért nem volt mentes veszekedésektől, /részemről/ stb. viszont a legjobb barátom lett az illető, és kezdtem beleszeretni. Érzem, hogy nála is kiforrott már vmi, mondja is, de biztos nehéz úgy, hogy közben van egy jópár éves kapcsolata/nem épp6 évről van szó, többről/. Próbálja visszafogni az érzéseit, de egyre többször bukik ki nála, hogy szeret...Kezdi észrevenni, hogy én nem csak arra megyek, hogy pénz stb...
2009. okt. 4. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!