Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedik egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy férfi a barátnőjével, ha csak kihasználja? (szex miatt van csak vele)

Figyelt kérdés
Vele alszik minden este (több mint 40 napja)? Visz neki vörös rózsát? Elviszi vacsorázni? Szerelmet vall neki több ember előtt? (természetesen csak azért tenné ezeket, hogy a lányt magába bolondíthassa, és ki tudja használni!)
2009. jún. 22. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti nem azért van veled, ha csak szex kéne neki, akkor vagy megkap, vagy keres mást. Ha veled alszik romantikázik akkor, szeret. Ne kételkedj
2009. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1,5 hónap alatt kétszer rúgott ki valami hülye indokkal. először én "puncsoltam" vissza magam, aztán ő...:S Szerelmes vagyok belé.. mindig ír szerelmes sms-t meg emailt de ha nincs szex akkor érdekes módon ő aznap nem ér rá, mert sok dolga van :S
2009. jún. 22. 08:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És miben nyilvánul meg hogy nem lesz aznap szex, ezért nem is ér rá érdekes módon? Hogy előre megbeszélitek hogy aznap nem lenne szex? vagy nem igazán tudom elképzelni hogy ez hogyan derül ki... Esetleg ha erről írnál bővebben, okosabb válaszokat tudunk adni.
2009. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tegnap kérdeztem, nem megyünk-e vásárba nézelődni. Azt mondta, de igen, majd később. Aztán reggel bepróbálkozott (7 körül), visszautasítottam.. Fél9kor megint bepróbálkozott, megint nemet mondtam. megint rákérdeztem a vásárra, és azt mondta, egy munkatársának kell segítenie..de pech-ére a munkatársa felhívta hogy csak 5 percre kellene a segítsége, ergo ráér bemenni a vásárba... Végül is bementünk de kb 1 órát voltunk ott, abból 20 perc volt míg reggelizett és megint 20 perc amíg ő inget nézett magának! (én körül se nézhettem)
2009. jún. 22. 09:04
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát elég szarul tud esni, ha visszautasítják a férfit. Nem visszautasítani kell, hanem megbeszélni vele, és kompromisszumot kötni, így azt érzi, hogy törődsz vele attól függetlenül, hogy most épp nem vagy vevő szexre. Pl. jó kompromisszum lehet, ha csak kézi vagy orál úton. Vagy hogy most perpill nem, de megmondod neki, hogy ha türelmes, köv. nap este jó dologban lehet része.:) Nekem évekig volt egy barátnőm, akitől bármikor kaphattam szexet, amikor csak akartam (persze nem mindig úgy, ahogy én gondoltam, de megoldottuk!), és azóta se tudtam kiszeretni belőle, többek közt ezért se. Nincs még egy ilyen nő a földön.:/
2009. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van. Lehet hogy rosszul esett neki a dolog. Ettől függetlenül nincs elrontva semmi. Szerintem nem használ ki téged, erről azért szó sincs.


Egyébként pedig ezek szerint mégis volt együtt programotok, csak lehet hogy tényleg inkább egyedül akart lenni utána. Ebben semmi rossz nincs.


30/N

2009. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eddig nálunk is ez volt, bármikor volt szex ha vagy ő vagy én akartam. A tegnapi volt az első alkalom, hogy visszautasítottam. Én is kívántam őt, de mivel szombat este majdnem megvert egy ártatlan embert a hülye féltékenysége miatt, és utána este békültünk ki, úgy éreztem, jár neki ez a pici büntetés, hogy visszautasítom. (Tegnap d.u. már volt petting, és este meg szex! <- nem lehet oka panaszra!)
2009. jún. 22. 09:24
 8/12 A kérdező kommentje:

Persze volt közös programunk, de ott is ő irányított, szinte mindig az van amit ő akar. Parancsolgatni akar nekem, de nem hagyom magam, inkább veszekszem vele de akkor meg lehülyéz, meg lebutáz. (Tegnap d.u. elmentünk Árkádba "sétálni". bementünk a Hervisbe, ott rohangáltam utána kosárral a kezemben. Nézett nadrágot, nem tetszett neki egyik sem, mert "nem jó a méret". Mondtam neki, legalább egyet próbáljon fel. Erre beszólt nekem, hogy ne okoskodjak már. Vett magának cuccokat 60 E ft értékben - nem sajnálom tőle, és nem érdekel hogy nekem semmit sem vett, nincs rá szükségem - aztán mivel megtörtént amit ő akart, jöttünk haza. Meg se kérdezte, nem szeretnék-e sétálni vagy beszélgetni. Irány az autó és gyerünk haza.)

Vásárban ugyanez volt. Ott annyi volt amit én szerettem volna, hogy kb 6-7 perc alatt végigrohantunk a kisállat vásáron. :S

2009. jún. 22. 09:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valamiért haragszol rá, vagy úgy gondolod, "helytelenül viselkedett", ne szexmegvonással büntesd, mert az sosem vezet jóra, nagyon megsérti a férfiúi hiúságot. Ülj le vele, és egyenesen mondd meg neki, hogy eleged van a parancsolgatós stílusából, egy kapcsolat két emberből áll, és ne csak magával foglalkozzon egy közös program során. Valamint kérd meg, hogyha van valami problémája, akkor ő is kertelés nélkül mondja meg, és ne keressen kibúvókat.
2009. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt nem igazán a szex a probléma meg a kihasználás. A kérdést rosszul tetted fel. A kérdésed az, hogy érdemes-e együtt maradni egy olyan pasival, aki nem veszi figyelembe azt, hogy te mit szeretnél és csak magára gondol.


Azt figyelembe kell venni, hogy egy pasi nem igazán tudja kitalálni, hogy te mit szeretnél. Erre a legjobb módszer, hogy egyenesen megmondod, hogy én még szeretném ezt és ezt megnézni. Ha őt nem érdekli, akkor üljön be valahova, vagy egy padon várjon meg. Neked meg teljesen feleséleges utána rohangálni miközben ő válogat, ettől nem fogja ezt viszonozni neked (hogy ő is rohangál utánad amikor te válogatsz :) Le kell ülnöd a boltban és várni amíg végez. Pláne ha dühöng mert nem talál megfelelőt.


Ha meg erőszakos a fickó, írod, hogy majdnem összeverekedett valakivel... Hát ő ilyen. Ha elfogadod jó, ha nem tetszik akkor meg mást kell keresni. Mondjuk nem jó féltékenységre okot adni, de lehet hogy nem is adtál rá okot. Hogyha teljesen alaptalan volt a féltékenysége, és nem ez az első ilyen eset, akkor is el kell gondolkozni azon, hogy egy alapjában véve agresszív és féltékeny férfi jó partnered-e. Megváltozni nem nagyon fog. Még nem vagytok régóta együtt. Ilyenkor kell észre venni, hogy milyen a másik, és hogy passzolunk-e egymáshoz. Ha nem, akkor tovább kell állni. Az áltatásnak nincs értelme. Nem lesz mindenkiből jó társ. De meg is beszélheted vele, hogy miért viselkedett úgy.


Az meg, hogy neked nem vesz semmit, megint egyéntől függ. Van olyan férfi, aki mindent megvesz a másiknak, van aki meg nem , mert attól fél, hogy akkor a pénze miatt van vele a nő. Vagy egyáltalán nem is akar gondoskodni róla... Ez idővel dől el.


Szóval gondolkodj azon, mennyire jó neked ez a kapcsolat.

30/N

2009. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!