Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket zavarna, ha a barátnőtök részt venne egy kísérletben?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel,hogy van egy barátnőtök,akit 7 éven keresztül hol anorexiával,hol bulimiával és borderline szindrómával kezeltek pszichiátrián. A lány persze felnőtt,meggyógyult,megkomolyodott,stb. Azóta is jár pszichiáterhez,mert rájöttek,hogy inkább bipoláris depresszióban szenved,amit érdemes kezeltetni. Felkérik egy kísérletben való részvételben, mániás depressziós és volt öncsonkítók gondolkodását vizsgálják. Egy napot kell kórházban tölteni,anonim.

Titeket idegesítene ez,vagy örülnétek,hogy a barátnőtök ilyenben segít?


2013. máj. 19. 19:01
 1/10 A kérdező kommentje:
ja,és igen,rólam van szó,tudom,hogy a pasim nem ellenzi,sőt,büszke rám,amiért segítek,de kíváncsi vagyok,mások hogyan vélekednek az ilyen témáról
2013. máj. 19. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmebajos vagyok szóval csak hajrá!


Tuti nem ellenezném, sőt mennék én is.

2013. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog, hogy próbálsz segíteni azokon az embereken, akik szintén ilyen betegségben szenvednek. Bár lány vagyok, de ha akár csak a barátom lennél, támogatnálak benne, szerencsére a párod is így gondolkodik.
2013. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Igazi főnyeremény lehetsz.
2013. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Velem is kísérleteznek már egy ideje:D Ki..basz..ottul örülök.
2013. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eleve nem értem a kérdést. Úgy értelmezem, hogy mész, a pasidat nem zavarja. Akkor meg nem mindegy mi mit gondolunk?:)

Azt mondjuk nem egészen értem miért lenne idegesítő. Ha ennyi problémát elvisel valaki benned, akkor nem tudom elképzelni, hogy ez az egy nap bármilyen formában is számítana rossz értelemben

2013. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hááát ha ilyen lánnyal összehozna a sors akkor örülnék
2013. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,örülnék,hogy segíteni akar.
2013. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne oka ellenezni.
2013. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van az egész. Főleg, hogy problémás emberek esetében az a legnagyobb dolog, ha tisztában vannak a betegségükkel, hajlandóak beszélgetni róla és lépéseket tenni, illetve esetleg másoknak is tudnak ebben segíteni.


Teljesen korrekt vagy szerintem :-)

2013. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!