Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha van egy 180 cm magas,65kg-s,90es cicis, babaarcú, jókedvű, szőke barátnőtök, ti nem tolnátok egész nap?

Figyelt kérdés
haverom pár hónapja,kb fél éve együtt lakik egy ilyen csajjal,pár hónapra én is hozzájuk költöztem,és nem hallgatóztam,de egyik nap hallottam beszélgetésfoszlányokat, miszerint a lánynak kevés a heti 3szex. leesett az állam.annyira szexi ez a nő,a haveri kör imádja,személyiségre is elbűvölő,hogy lehet hagyni 'parlagon heverni'.ja a másik.nehogy azt higgyétek,hogy egy jóképű milliomos a faszi,egy 30felé járó,volt metál énekes,aki kezd eléggé elhízni,és havi 100at keres,míg a lány tolmácsként félmillió körül. tehát nem ilyen érdekei vannak,tényleg beleszeretett a b*lfasz haveromba.egyszerűen nem értem,miért nem hagyja el a lány,egy igényes,gyönyörű,23 éves,okos csaj.kicsit belezúgtam :S
2013. máj. 16. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg beleszeretett a belsőértékeibe, azaz The Beauty and The Beast :D
2013. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó a belsője,de ha ez neked túl snassz,akkor pár más válasz:


Kurv@ jó lehet a karmája :D

Lehet,hogy megmentett egy csomó embert.


Vagy eladta a lelkét.

2013. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké,oké,jó ember meg minden,de én úgy érzem,hogy nincsenek egy szinten. persze nem akarok beleszólni,nem az én dolgom,csak olyan fura,amikor sétálnak az utcán,és az emberek rácsodálkoznak a szépségére,a pasi meg bunkózik. szóval,értitek,csak fura
2013. máj. 16. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
3%

Te valószinűleg csak a csaj külsejét ismered... És nem feledd, egy szép alma is lehet belül férges ..

38 F

2013. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég felszínesen látod te ezt a világot, szerintem ha össze is jönnétek pár hónap alatt ráunnál a szépségére és ott is hagynád. Lehet, hogy pont emiatt van azzal, akivel.
2013. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem,ismerem,nagyon jókat beszélgetünk,kivételes intelligenciájú hölgy,és megfoghatatlan,jéghercegnő.talán az az egyetlen "hibája",hogy beteg,de ez csak átmeneti,meg fog gyógyulni remélem.
2013. máj. 16. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok csak feketébe és picivel alacsonyabb, és egyedül "randizok"...:(((
2013. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

feketén és alacsonyan nem vagy pont ilyen :P

hogyhogy egyedül?

2013. máj. 16. 23:06
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg igen! De a külsőség nem minden. Szokták mondani, és nagyon igaz, hogy lakva ismerni a másikat!

F.

2013. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!