Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély, vagy lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély, vagy lépjek túl rajta? De hogyan?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. A barátommal 10 hónapig voltunk együtt. Régen ő tepert, az elején nagyon jó volt, aztán sok volt a vita, és nem bírta tovább a kapcsolat. Szakítottunk, utána még volt hogy nálam volt hétvégén, akkor azt mondta, hogy jó velem lenni, meg ilyenkor jó, de nem tudja, hogy mit akar, meg nem tudja, hogy mit érez. Aztán a következő héten nem is nagyon keresett, aztán pénteken mondta, hogy hagyjuk egymást, szerinte már nem érez irántam semmit, és mindkettőnknek jobb lesz, ha elfelejtjük egymást.


Azóta beszéltünk néha, általában én kerestem. Nem nagyon tudom feldolgozni, hogy vége, mert nagyon szerettem, és ő is nagyon szeretett engem, de ez elmúlt, azt mondta.:S

Ha most hagyom, nem keresem, nem írok neki, nincs rá esély, hogy hiányoljon, és meggondolja magát? Vagy ha később, mondjuk egy hónap múlva felhívom, vagy írok neki, hogy fussunk össze, akkor legalább egy normális emberi kapcsolatot ki lehet még alakítani? Arra nincs esély, hogy addig hiányoljon, de ha nincs más, akkor mintha új ember lennék, megint megszeressen, vagy érdeklődjön irántam, mikor ezek a vitás dolgok már leülepedtek?


2013. máj. 20. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Besza..rt a tápegységem. Boccs de muszáj volt kiírni magamból
2013. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pedig én téged még valahol a mező végén vártalak
2013. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem elaszakadt a szivató bowdenom.
2013. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam az a probléma hogy ez a rosszabb gépem. Ha meg felrakom az xp hogy játsszak, akkor végem. Gmail,Axa,facebook és vége a többi kódot meg nem fogom leírni. Sok van belőle.
2013. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ebben a helyzetben vagyok, mint te. Nagyon nehéz és én is abban bízom, hogy mivel még szeretetet érez irántam, talán újra belém szeret.

2013. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!