Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van remény? Hogy lépjek túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény? Hogy lépjek túl? Vagy h lépjek felé? Mi lenne a helyes döntés? Van esély h megbocsásson?

Figyelt kérdés
4évig voltunk együtt a párommal, többször megcsaltam a 4 év alatt, h miért arra én magam sem tudom igazán a választ, talán nem kaptam elég törődést, elég odafigyelést, elég bókot? Nem tudom, az utóbbi egy évben pedig távkapcsolatban éltünk, én közöltem vele a legelején, h alkalmatlan vagyok a távkapcsolatra, nem hitte. Most besokallt, és szakítottunk, nem tudom mit tegyek, mit tehetek, h visszafogadjon, vagy eleve azért történtek ezek, mert ez a kapcsolat nem volt működőképes? Most úgy érzem meg tudnék változni, de minden egyes alkalommal mikor máshol kerestem valamit, amit otthon nem kaptam meg, úgy éreztem h többé nem fordul elő. Nagyon nehezen bírom feldolgozni a szakítást, nem bírom még elengedni, egyik napról a másikra, nem megy. Talán nem változna semmi, talán igen, ha nem próbáljuk meg h is derülhetne ki?

2013. ápr. 13. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 4év alatt nem működött akkor most sz fog,és ezek után nehezen fog megbízni benned :/

18F

2013. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"h miért arra én magam sem tudom igazán a választ, talán nem kaptam elég törődést, elég odafigyelést, elég bókot"


Igen, szóval valószínűleg a "párod" a hibás azért, mert megcsaltad. Felejtsd el szegényt.

2013. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fog változni senki és semmi, felesleges próbálkozni. Nem egymást keresitek.
2013. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az igazsághoz hozzátartozik, h van köztünk pár év korkülönbség, ő megállapodna én még nem érzem magamat érettnek erre. én élni szeretnék, de őt is akarom, 2 énem hadakozik folyamatosan, és egyik oldal mellett sem tudok dönteni. talán ha pár évvel később találkozunk, amikor mindketten készen állunk egy örökké tartó dologra, akkor nem ez van...
2013. ápr. 13. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Te is a nagyon okos lányok közé tartozol, édes istenem...ez vicc..

Hagyd el keress mást, úgy ahogy lazán meg tudtad őt csalni ugyanúgy tovább is fogsz tudni lépni, a srácnak meg jobb lesz nélküled.

2013. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:

4 évig voltatok együtt, többször megcsaltad. Szerintem már minden kiderült. Bókokra + törődésre fogni a megcsalást szánalmas, magadban keresd a hibát ne a másikban. Nekem nagyon úgy tűnik nem érdemled meg őt.

26F

2013. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!