Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelenül tettem?

Figyelt kérdés
Először is elnézést ha rossz kategóriába tettem a kérdésemet! A helyzet az hogy párommal együtt vagyok 1 éve és lassan 3 hónapja. Megtudunk beszélni általában mindent de nem mindig azonnal. Nem rég összehajtogattam a ruháimat a szekrényébe. Aztán a vállfás szekrényében is van egy polc ahol pulcsik vannak,gondoltam összerakom azt is. Erre hirtelen kiakadt és mondta hogy az úgy jó,ne csináljam meg,azért vannak oda begyűrve a ruhái mert másképpen nem férne be. Én ezt nem hittem el neki. Addig csesztettem hogy biztos titkolni valója van meg hogy megtudnám normálisan csinálni,hadd csináljam meg amíg végül beleegyezett. Elkezdtem kiszedni a pulcsikat,mire mondta nekem hogy találni fogok ott valamit ami már nagyon régi,8 éve ott van. Kérdeztem mi az,és hogy akkor miért nem adta el vagy ilyesmi? Majd meglátom,ez nem olyan amit el lehet adni. Nos igen,igaza volt. Egy kibontatlan csomagolásban lévő szexi hálóruha lapult a szekrénypolc mélyén. Azt hitte ki fogok akadni de végül kellemesen csalódott és nem így történt. Kivettem a szekrényből,először csönd lett köztünk,majd mondta hogy hasznát úgysem veszi és ha gondolom tartsam meg,ha tetszik. Igen,tényleg nagyon szép,igaz picit nagy,de mondjuk be lehetne szűkíteni,ez nem gond. Felpróbáltam kérésére,szerinte jól áll. Kérdeztem tőle hogy nem-e gond,és hogy nem-e exét látja bennem? Tudni kell hogy azért nem adta át neki ezt mert mire megttte volna,a csaj ott hagyta illetve félrelépet.. Utána páromnak 7 évig nem volt komoly kapcsolata elvileg. És már el is felejtette ezt hogy a szekrényben van,így a takarításomkor jött elő neki ez az emlék. Igazából én most a véleményetekre lennék nagyon kíváncsi,sokat segítene nekem. 21/N és 26/F
2013. máj. 20. 18:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést az elején elírtam. Nem az én ruháimat,hanem az ő ruháit hajtogattam a szekrényébe.
2013. máj. 20. 18:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rossz dolgot tettél volna, talán érezhette úgy, hogy megsérted a magánszféráját, viszont kiderült, hogy milyen dolgokon nem akadsz ki, lehet feloldottad a maradék gátlásait ezzel.
2013. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hordjad a háló inget mert nem neked szánta. Inkább vegyetek együtt egy másikat... nem tetted jól, hogy felpróbáltad mert nem neked volt szánva. Amúgy jelentősége nincs mert lehet az exét nem látná benned azt kitudja, ha látja rajtad ruhát lehet elképzeli az exét.


Minden esetre felejtsd el azt a ruhát és tedd be a szekrénybe! Ha 1x megkérdi tőled miért nem hordod akkor annyit mondj, hogy nem a tied! :) 25F

2013. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ő maga kérte hogy vegyem fel és ha tetszik hordjam legalább végre valaki hasznát veszi. Pontosan ezekkel a szavakkal mondta. Igazából mindig megérzem ha valami nincs rendben,ha valamiben nem mond igazat,és hamar kinyomozom ezt. Ez egy rossz de valamelyet jó tulajdonságom is. Mert így nem tudnak engem átverni egy kapcsolatban. Én nem érzem úgy hogy esetleg exét látja bennem,de persze kitudja. Egyébként már fél évünk óta tervezi hogy együtt veszünk egy hasonlót,sőt még most is terv.
2013. máj. 20. 18:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszem hogy látná ebben a ruhában az exét mert még nem adta át neki sosem,nem is fogja,a csomagolásból sem lett kiszedve,így a lányon sem volt rajta,és tudomása sincs erről..
2013. máj. 20. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:

2. VAGYOK!


Elhiszem, hogy ő mondta neked, hogy hordjad! :) Ha pl nekem a barátnőm mondanám vegyem fel azt a sexi boxer alsót és nem hordanám mert nem nekem szánta...


Te döntöd el, ha akarod akkor hordjad a ruhád.


Ember válogatja ezt is van aki hordaná van aki nem. :)

2013. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Párom úgy gondolja hogy értelmet nyert így ez a helyzet. Viszont abban igazad van hogy nem nekem szánta. De ha meg teszem azt eladnám,vagy csak nem hordanám mert nem nekem szánta abból csak vita kerekedhet ki vagy ha az nem is hát sértődés még ha annyira nem is mutatná ki. Így most mindkettőnk nyert végül is úgy érzem. Én felfedtem egy rég múlt dolgot ami annyiból jó hogy végre nem feszeng emiatt,és ő így nem gondol még véletlenül sem többé erre hogy még mindig ott van,és hogy nem tudta neki átadni szóval nem gondol semmire,most új emlékei lesznek a ruhával kapcsolatosan és hátra hagyja könnyen a múltat. Ezzel talán csak segített neki véletlenszerűen.
2013. máj. 20. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked azzal a ruhával nem kell semmit csinálnod miért kéne eladni? Szekrénybe elfér még 8 évet nem? Nem hiszem ezért megsértődne... te megnyugtatod nincs semmi baj, hogy megtaláltad a ruhát. De te nem akarod hordani mert nem a tied... ebben semmi rossz nincs szerintem.


Te tudod, ha akarod hordod, ha nem akkor nem.


Én nem hordanám a sex boxer alsót. :)


Amúgy nincs ilyen boxer alsó nem voltam ilyen helyzetbe csak példának írtam . :)

2013. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!