Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz 14 évesen...

Szerintetek gáz 14 évesen felvenni ekkora magassarkút? Nem ez az a cipő csak a sarka miatt tettem ki ezt a cipőt! Ti mekkora sarkút adnátok egy 14 évesre ami divatos?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 14. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A linken ami van egy kicsit nagy! Ez a jó :

[link]


Persze nem a cipő hanem a sarok!

2010. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
szerintem nem gáz.. még kicsi is pf. a kissarkú cipők nem szépek....
2010. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
iszonyatjóóó♥♥ de sztem majd 2 év múlva...de akkor se suliba:D
2010. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem mostanában már minden 14 éves ilyen nagyságú sarkakon illegeti magát a disco-kban. Végülis fel lehet venni, de alkalmakkor, ne legyen már mindennapi viselet. Azt hiszik ezzel felnőttesebbek lesznek, és mikor eljutnak arra a pontra, hogy tényleg azok lesznek, majd visszasírják a gyerek éveket....
2010. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 14 éves ne hordjon magassarkút. Max. 5 cm-es sarok bőven elég.
2010. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
figyelj tök jo és aki azt az előt írta mennyen el dokihoz, mert vmi baja van. az én barátnőm 14 éves korában nagyobbat is hordott. én még nem vagyok annyi de amit tudok azt tudom!!! és nyugottan felveheted DE van erre egy szabály CSAK AKOOR HA TUDSZ BENNE JáRNI...mert ha nem ki se probáld!!! de ha tudsz te leszel a legdivatosabb
2010. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pfff...latszik az utolson hogy meg nincs 14, osztja az eszt itt 12 13evesen:)) Jo vicc. En nem vennek fel magassarkut semmi penzert sem es anyum se engedne, max a 3-5 cm-eset. S azt is nem iskolaba hanem 1 evbe ha 4x 5x van valami kulonleges alkalom. De telleg nem neked valo. Es ha azt mondanad hogy valami regimodi vagyok, nem. Csak szeretek izlesesen egy 14 eveshez meltoan oltozni, neharagudj kicsit elvetettem a sulykot. 14/l
2010. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó:

Pfff...latszik az utolson hogy meg nincs 14, osztja az eszt itt 12 13evesen:))


Tényleg lesüt a stílusáról hogy nagyon gyerek még...De szerinted az határozza meg hogy ki mennyire értelmes hogy épp 1 évvel idősebb e?

Mintha a 13 és a 14 között olyan nagy különbség lenne:))

2010. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy 14 éves ne hordjon magassarkút. Max. 5 cm-es sarok bőven elég." - Igen, én írtam, 17 leszek, és tavaly volt rajtam először magassarkú, és nem éreztem benne magam nevetségesnek, mint ahogy azt 14 évesen éreztem volna (azóta gyakran hordok).

Az azért érdekes volt, hogy valaki megvédett, aztán úgy adta elő, hogy én ő vagyok. De azért köszönöm! :D

2010. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!