Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki egyszerre elérhetetlen (nek tűnő), és mégis lássa rajta a kiszemelt, hogy érdekli őt? Kifejtve lent

Figyelt kérdés
21/l vagyok, van egy srác akivel jól el vagyunk történt is egy s más, de barátnője is van, nem tudom konkrét mit akar, nem akarok rákérdezni, inkább "meghódítanám", úgy hogy lássa rajtam, hogy engem ő érdekel, tetszik nekem, de mégis érezze, hogy elérhetetlen vagyok? Ti mit gondoltok hogy lehetséges ez? :D
2013. máj. 20. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval megjátszás útján akarsz sikereket elérni. Mert az nem elég szerinted, ami önmagad vagy, hanem színjátékot kell szervezni köré. Az ilyen nőtől óvjon minden férfit az Isten!
2013. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sehogy taktikázás egy baromság
2013. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebbe semmi színjátszást nem látok, szimpla taktika, miszerint elérhetetlennek láthat de mégis látja rajtam hogy akarom őt. Ebbe semmi színjáték nincs :) Csak elősegítené hogy ő rájöjjön akarja e elérni azt az elérhetetlent :)
2013. máj. 20. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőket jobban utálom mint bármi mást. Az ilyenekkel szoktam azt csinálni, hogy megdugom őket aztán szevasz többet nem hall rólam. Idióta taktikázás.
2013. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó hát persze, maga a megtestesült őszinteség vagy, ezért kérsz tanácsot ahhoz, hogy hogyan lehetnél még őszintébb. Értjük.
2013. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Flörtölgess más fiúkkal úgy hogy lássa.:) Vagy mesélj neki más fiúkról ezt azt.:D
2013. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és kell a f@sznak az elérhetetlen. Mintha megtisztelne vele, hogy velem van beszarás.
2013. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!