Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogyan küldjem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan küldjem el, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom..Tavaly nekem nagyon tetszett, de már egyáltalán nem..kicsit se..most meg ő kezdett rám "hajtani"..állandóan találkozni akar..én mindig terelem a dolgot, hogy nincs időm meg más dolgom van stb..meg olyanokat mondott, hogy vegyem már észre ő nem csak az évfolyamtársam meg, hogy menjünk el valahová, meg szeretne megismerni..de én már őt nem..vagyis én már nem akarok tőle semmit se..nem is tetszik meg semmi..


Szóval ez mitől változhatott meg benne, hogy már szeretne velem lenni ha akkor amikor én akartam nem is akart tőlem semmit?..

Meg hogyan tudnám megmondani neki finoma, hogy ne bántsam meg, hogy nem akarok vele találkozni sulin kívül és semmit sem akarok már tőle?..


2013. máj. 18. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Na és benned miért változtak meg a dolgok? Amúgy nem hiszem, hogy lenne olyan elutasítás, amivel ne bántanád meg. Max. olyan van, ami kevésbé bántó.
2013. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már nem tetszik, más az akivel lenni szeretnék..kiábrándultam belőle amikor eléggé bunkó volt velem meg egyebek..szóval tavaly volt egy olyan dolog, hogy barátnőm megkérdezte mit gondol rólam és ő erre csak ennyit mondott:

"Jó (volt) vele játszani"..semmi sem történt köztünk még egy szájra puszi sem..szóval ez szarul esett..meg mára a kinézete sem tetszik..

2013. máj. 18. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
És az nem lehet, hogy csak hülyéskedett a barátnőddel, vagy meggondolatlanul nyilatkozott? Nem próbáltad vele tisztázni a helyzetet? Lehet, hogy minden rendbejönne, és kiderülne, hogy csak félreértés volt.
2013. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta, akkor ne agyalj azon, hogy ne bántsd meg. Csak mondd el neki ezt a kedves mondatod, talán felfogja a helyzetet.
2013. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!