Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy mindenki utálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy mindenki utálja a facebook-os kérdéseket, de! Az milyen már, hogy az exe képét lájkolgatja, miközben nekem azt mondta, hogy most tanul és majd ha lesz, ír!?

Figyelt kérdés
Azt mondta elmegy a géptől mert tanulnia kell, de este majd ír, ha lesz. Erre még mindig nem írt, de látom, hogy a volt barátnője képét lájkolgatja, akit mellesleg megcsalt... velem. Ezek után abban se vagyok biztos, hogy már szakítottak.
2013. máj. 20. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

undorító vagy hogy beavatkoztál egy kapcsolatba

megérdemled undorító dolgot tettél

2013. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, mindenki a facebookon éli az életét?
2013. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ez cink,akadj ki
2013. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet valami okos hapsi. Na sebaj, dobd a francba.
2013. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Tudom, hogy dühítő, de igenis van olyan, hogy az embernek nincs kedve csevegni senkivel, csak lézengeni a neten. Csak nem akart megbántani.


Ez a naiv verzió. Viszont, valószínűleg tudta, hogy látni fogod a lájkolást, így nem különösebben érdekelte, hogy mit szólsz. Lehet, hogy már megbánta, hogy elvesztette az exét miattad, ő fontosabb neki most is, mint te. De ezekre csak ő tudna válaszolni.

2013. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezeket az eget rengető kérdéseket...Én nem azért lájkolom ex képét,mert szerelmes vagyok belé.Volt akivel megmaradt a baráti viszony és ennyi.Nem kell belemagyarázni semmit
2013. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Úgy beszélsz erről a dologról, mintha valami hatalmas, megbocsáthatatlan hibát követett volna el. Márpedig ezt össze sem lehet hasonlítani azzal, amit veled csinált, hogy megcsalta a barátnőjét... elég gyerekes lehetsz, ha ilyeneken akadsz fenn.
2013. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Undorító egy dög vagy!
2013. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha őt is megcsalta, akkor én nem csodálkoznék a helyedben.

Sajna kutyából nem lesz szalonna.


17/L

2013. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Képzeld kedves első, nem tudtam róla, hogy van barátnője! Csak csók volt, de ezen is eléggé kiakadtam.


Úgy volt az egész, hogy miután megtudtam, hogy van barátnője, elkezdett magyarázkodni, hogy már hetek óta szakítani akart vele... és állítólag meg is tette. Utána mi elkezdtünk randizni és összejöttünk.

2013. máj. 20. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!