Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elitélnétek a pasit ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélnétek a pasit ebben az esetben?

Figyelt kérdés
16L 26F és tanitott abban a suliban ahova a lány járt.
2013. máj. 21. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajj megint te? Mondtuk hogy nem fog összejönni. Te gyerek vagy, ő felnőtt.
2013. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Szánalmasnak tartom hogy egy felnőtt férfi egy gyerek lánnyal kavar.. Ezek szerint képtelen a korosztályához közeli nőkkel kapcsolatot kialakítani?
2013. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 The Other ***** válasza:
100%

Mivel itt mindenki hobbiból bíró, ezért természetes, hogy elítélik. Én is: 1 év 4 hónap fogház, de 2 évre felfüggesztve, mert rendes vagyok.


Komolyra fordítva: Mégis mi a fészkes fenét akar egy 26 éves egy 16 éves kiscsajtól? Én "csak" 25 vagyok, de eszembe se jutna olyanokkal kikezdeni, akik még a középsuli közepét tapossák...

Oké, hogy a 16 éves lánykának ez még dicsőség, mert a tesióra előtt azon megy a "verseny", hogy kinek van idősebb hapsija, de a srácnak már elég gáz, hogy nem tud egy olyan lányt felszedni, aki már legálisan ihat egy pohár bort...

2013. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ítélném el, de úgysem tartana sokáig.
2013. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
..mi van velük? K*rva értelmesen megfogalmaztad a kérdést. Gratulálok.
2013. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

el


egy 26 éves a korosztályában keressen magának párt.

neki már családalapításon kellene gondolkodnia, nem pedig azon, hogy milyen kislányokat fektessen meg mert, hogy az húú de muri 26 éves létére.

2013. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Uncsimnak is volt 17 évesen 27 éves palija, de nem volt ám jó kapcsolat. 2 évig tartott, nem is feküdtek le, és ilyen se veled, se nélküled volt.


Szerintem felejtős, bocsi.


17/L

2013. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!