Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Abortusz? Jelen esetben...

Abortusz? Jelen esetben elítélnétek?

Figyelt kérdés

Normális anygai körülmények között élünk, van lakás és autóhitel, férjem dolgozik, én gyeden. A nagy 2,5 éves múlt, a kicsi 8 hónapos.

Máj. 10-13 ig volt melőször a menzeszem(még szoptatok),nem volt az igazi, éppenhogycsak.

CSak óvszerrel védekezünk, megszakítás szóba sem jöhet.

Most nézem a naptárat, úristen!!! Nekem már meg kellett volna jöjjön. De semmi.


És most nagyon nagyon ideges vagyok,mert bár három gyerkőcöt szeretteünk volna, az élet közbe szólt. A lakáshitelünk megemelkedett,és a kicsi az a tipikus többemberes baba, mellette egy terhességet nem tudnék vigigcsinálni,úgy hogy napközben max egy órát alszik,és éjszaka is lagalább 4-5 alkalommal ébred:(:(Arról nem is beszélve,hogy epekövem lett,amit műteni kellene.


Hétfőn az első utam a gyógszertárba vezet,de addig megbolondulok:(:(:(


2013. máj. 11. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj ilyen hirtelen, idegesen dönteni. Várd meg a bizonyosságot, hogy terhes vagy-e, de szerintem simán késhet.

Addig se paráztasd magadat, és ne ez legyen a kérdés benned, hogy mások elítélnek-e. Ha kiderül, hogy terhes vagy, inkább azokat a kérdéseket tegyétek fel a férjeddel, hogy hogyan tudjátok, tudnátok a felsorolt gondokat megoldani.

És ne bolondulj meg. Kitartást!

2013. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha most május 10-től 13-ig tartott, akkor még van időd a következőig, nem?

Én inkább a jellege miatt aggódnék.

Holnap már tesztelhetsz is.

2013. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem áprilist akartál írni? Szerintem azért még annyira ne aggódj, nekem a kislányom 1 éves és még mindig nem állt be rendesen, volt 42 napos ciklusom is. Nyugi!! Amúgy szerintem nem lehet téged ezért elítélni, ha valaki mégis megteszi, sz@rd le! Alapvetően nem tartom jó megoldásnak az abortuszt, de a te esetedben annak tűnik!
2013. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat április:)


Köszönöm, csajok annyira de annyira szeretnék még babát, de tudom,hogy nem vagyok képes végigcsinálni. Annyira nagyon fáradt vagyok, nagyszülők nem tudnak/akarnak segíteni, anyukám eddgi kétszer vigyázott 1-1 órát a gyerekekre.

EGyszerűen nekem sok lenne, szörnyű ezt mondani, de nem menne

2013. máj. 11. 14:53
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ha van a kozelben nyitva drogeria, akkor lehet ott is kapsz tesztet. Amugy ha meg szoptatsz siman lehet, hogy kesik, foleg hogy vedekeztetek is. Nekem 3 hos volt amikor eloszor megjott, es rendszeres volt megis 9 hos koraban 2 hetet kesett, azota is rendszeres. Semmi kulonos nem volt a honapban megis kesett, lehet nalad is csak ez van. Es majd a pozitiv teszt utan eleg gondolkodni a jovon, addig meg probalj ne idegeskedni.
2013. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek, én nem aggódnék ennyire. Ilyenkor még nem biztos, hogy szoptatás alatt beáll a ciklus, hónapok is kimaradhatnak, terhesség nélkül. a hormonrendszer, amíg szoptatsz nem áll vissza teljesen. Mondjuk nekem a császár után 4 hónappal megjött és rendszeres. De ez mindenkinél változó. azért tesztelj, de nem gáz.
2013. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

En nem itelnelek el.De valoszinu megbannad nagyon, foleg, hogy irod meg szerettetek volna egyet.

Sajat tapasztalatombol beszelek, sajnos en megtettem. Ferjezett vagyok, boldog csalad egy kislannyal. De feltunk, hogy nem birnank anyagilag es fizikailag semi. Senkink nincs akire szamithatnank. Ha tehetnem vissza forditanam az idot.Olyan mintha kivettek volna belolem egy darabot. Ugy erzem nem leszek tobbe a regi.

Barhogy is dontesz kitartast es gondolkodj hoggadtan, merlegelj.

Irj majd hogy terhes vagy e tenyleg.

Egyebkent tescoban is van patika, az hetvegen is nyitva van. Meg a drogeriak is nagy bevasarlo kozpontb ha esetleg arra jarnatok.

A legjobbakat kivanom!

2013. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna fel a kérdést. A nagy 3 lesz, a kicsi 8 hónpos. Nekem még szülês óta nem jött meg. Mi is óvszerrel védekezünk. Napok óta éjjel felkelek enni, illetve olyasmi érzés van a hasamban,mint a 2. terhessêg elejên.

Férjem szerint kêpzelődök, hàt rmélem igaza van. Mi is 3 babàt tervezúnk, de elötte vissza mennék dolgozni. Jelenleg alig fêrünk el a lakásban, de a hitelek miatt csak kb 4 év múlva lesz esély cserére.

A kicsi baba nálunk is több emberes, segitségünk semmi, de legalább nincs epekövem. :-)

Én már 2 napja gondolkodok a teszten. Nem tudom mi lenne, ha terhes lennék, mert akármennyire kimerült vagyok, sztem belehalnék egy abortuszba.

Ird majd meg, neked mi volt az eredmény.

( bocs a hibakert, telefonról írok)

2013. máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ha óvszerrel védekezel, akkor miért para?

kilyukadt?

2013. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 limaia ***** válasza:
Szia.èn lànyom 7 èves, kicsilányom 15 hónapos.3 hete hagytam abba a szoptatàst, mindig időben, rendszeresen, védekeztünk óvszerrel...de 2 napot kèsett...mi is rossz anyagi helyzetbe kerültünk, nem birnànk, egy harmadik gyereket...megvettem a tesztet, ès pozitiv lett mindkettő...nem terveztük, nem is tudjok, hogy történt, rengeteget sirtam miatta...de nincs màs választásunk, elvetetjük.szeretnènk mi is még babát, de 2-3 év múlva...pénteken megyek az orvoshoz...nagyon nehéz döntés, de nem tehetjük meg, hogy megtarjuk...az ész győz a sziv felett.
2013. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!