Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan kezelítek párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelítek párkapcsolatotokat? Milyen egy tökéletes párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ti hogyan éltek?mindent beszámoltok egymásnak?Mármint hogy hol vagytok,kivel,mit csináltok?Ellenőrizgetitek-e egymást vagy féltékenykedtek-e?
2013. máj. 21. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Előre jelzem,hogy tökéletes párkapcsolat nincs.Problémák egy idő után mindenütt adódnak,a féltékenység és társai meg csak hab a tortán.Persze lehet ezeket kezelni,én a teljes őszinteségre szavazok,kérdés nélkül is elmondom,hogy telt a napom,merre jártam,mit csináltam.Nálunk a párom az,aki kevésbé nyitott ilyen téren,ő számonkérésnek veszi,ha faggatom,persze mesél magától,és tudom a napirendjét is,de nem szereti a féltékenykedős dolgokat.Én ehhez próbálok idomulni,ő ahhoz,hogy féltékeny típus vagyok.Viszont őszinte,hűséges,és nagyon szeretem.
2013. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen én mindig mindenről beszámolok a pasimnak, ez így a normális. Ez nem ellenőrízgetés, hanem tisztesség.
2013. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pont így van nálunk is,én mindent elmondok magamtól a párom meg nem szereti,hogy faggasam,azt mondja,hogy ő ezt ellenőrizgetésnek veszi.Te ezt hogyan kezeled?rengeteg veszekedés van ebből adodóan
2013. máj. 21. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedni kell,ki kell ismerni a másikat,és ehhez mérten idomulni hozzá.Ha magától mesél,meghallgatni,nem belekötni,ha kevésbé nyílt,bátorítani,de finoman.A féltékenységet kicsit félretenni,sokat szeretgetni a másikat,sok türelemmel,megértéssel.
2013. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, nekem teljesen alapvető, hogy nem féltékenykedek, ha nincs okom rá, meg igyekszem minél többet, értelmesen beszélgetni vele. Viszont ha nem akar beszélni, nem faggatom. :)
2013. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!