Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás erre? (Lent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás erre? (Lent a részletek) szex

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyesmi? 18 éves lány vagyok, 16 éves korom óta együtt vagyok a párommal, ő volt nekem az első(szex), nagyon jól megvagyunk, lehet ő nekem az igaz, de mostanába úgyérzem mással is ki szeretném probálni(tudom sokan ugy gondolják ha szeretném nem akarnám kiprobálni mással de...de)De közbe nem akarom őt elveszíteni szeretem!
2009. okt. 3. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az első szerelem, én is azt hittem hogy örökké fog tartani. Persze van akinek tényleg, de az elenyésző százalék... Főleg ha már motoszkál a fejedben a gondolat, h mással is kipróbáld... Hát tedd meg, fiatal vagy, aztán évek múlva, mikor már mindketten kiéltétek magatokat rendesen, akkor ki tudja, lehet h újra egymás mellett köttök ki... :)
2009. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt szeretném, hogy majd találjuk meg ujra egymást csak félek hogy nem így lesz:( mennyivel jobb lett volna ha kb. 5 év mulva tallkozunk:S
2009. okt. 3. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
99% az esély hogy nem fogtok újra egymás mellett kikötni. Találsz valakit akibe ugyanolyan szerelmes leszel.
2009. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha cseppnyit is érdekel téged akkor meg ne csald! az a legrondább árulás és hátbadöfés. Hál'istennek velem még nem esett meg. Legyél nemes, hagyd ott és keress úgy mást, ha tényleg erre vágysz.
2009. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez sem lesz hosszútávú kapcsolat. És egyik sem (vagy 1000-ből 1) amely 18-20 éves kor alatt szövődik. Még nem is éltél igazán, alapvető, hogy kezd döfködni a kisördög belűről. Ne legyen lelkiismeret-furdalásod, valószínűleg a párod is ezt érzi. Az, hogy hogyan tovább, csak te tudhatod.
2009. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nyitottak vagytok az ilyesmire, megpróbálhatnád megbeszélni vele, hogy mit szólna egy nyílt kapcsolathoz, amiben mind a ketten kipróbálhatnátok mással is a szexet egy időre. Persze ezt csak akkor tárgyald meg vele óvatosan, ha ő nyitott az ilyesmire, hiszen te ismered.
2009. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm aki már 8 éve van együtt a párjával 2008ban házasodtak össze. A lány számára a fiú volt az első szereti is nagyon, de egyszerűen vágyott a tapasztalásra, a kalandra, megcsalta még házasságuk előtt és után is. Ez a megcsalás csak testi volt, mert szerelmes a férjébe.. Én nem tudtam volna ezt megtenni, és tanultam a hibájából, ha már most arra vágysz vagyis ha már most az ismeretlenre vágysz akkor késöbb ez csak rosszabb lesz, és egyszer te is lehet megcsalod őt, még ha szereted is..
2009. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!