Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Ti hányévesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ti hányévesen vittetek először haza pasit? És a szüleitek hogyfogadták?

Figyelt kérdés
15/L
2009. okt. 3. 17:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ezt most úgyértem h van barátom de nemakarom még bemutatni a szüleimnek mert tudom h kiakadnának..ők azthiszik h még nincs senkim szerintük ez nagyon korai:S

vagy ilyenkor illik bemutatni v csak ha már nagyon komolyrafordul a dolog?

2009. okt. 3. 17:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen " vittem haza".

Elhívott randira tök spontán én meg beleegyeztem. Olyan jól elvoltunk,h késő estig maradtunk és nem jött héve:S Néztünk buszt de csak másfél óra múlva jött volna..közel laktam ahhoz a parkhoz ahol voltunk ugyhogy behívtam és bemutattam anyukámnak.nem volt semmi gáz,jól vette a lapot anyu.a barátom egy kicsit izgult h mit fog hozzá szólni de nem volt ellene kifogása:)

elég jól sült el a dolog de utána számíts rá h kérdeznek egy-két dolgot az illetőről:DD

2009. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
felesleges hazavinni ilyenkor még, 15 éves vagy, akár hogy is nézzük, nem valószínű, h vele fogod leélni az életedet:) de ha mégis úgy alakulna, hogy nagyon passzoltok, nagyon szeretitek egymást, akkor pár hónap után be lehet mutatni. de azért szerintem jó, ha otthon tudják, hogy kivel jársz. én 17 vagyok, de anyum mindig tudja, ki az aktuális srác, hova jár suliba, hány éves stb., de még egyik kapcsolatom se volt olyan hosszú v mély, h bemutattam volna valakit. 17/L
2009. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen. És hála az égnek azzal a sráccal történt akivel azóta is együtt vagyok. Előtte is voltak kapcsolataim de őket nem méltattam erre.
2009. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

értem:)

köszönöm a válaszokat:D

akk ráérek mégvele:D

2009. okt. 3. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
20évesen most először:P
2009. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akk még énis ráérek vele XD
2009. okt. 3. 19:49
 8/12 anonim válasza:
83%
ÉN 16 évesen mentem át először az akkor 13 éves barátnőmhöz..xD pár hét választotta el a 14 től.
2009. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
13 XD nekem a szüleim szívrohamot kaptak volna ha hazohozok 1pasit annyi idősen XD
2009. okt. 4. 10:09
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem minden normális szülő szívrohamoz kap:DS
2009. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!