Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom donteni!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom donteni!

Figyelt kérdés
A baratom akivel 6 honapja vagyunk egyutt kulfoldre hivtak focizni olaszba, amivel nem is lenne gond. A problema ott kezdodik, hogy egyszer mar megcsalt, utana kibekultunk azota megvaltozott, odafigyel ram, minden heten elmegyunk valahova ha epp nincs meccse, bar oda is elkiserem. Szoval attol felek, hogy megint megfog.. Szerintetek mit tegyek? Szeretem nagyon, de mar nem tudok ugyanugy bizni benne..
2013. máj. 21. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, ha nem bízol benne akkor úgyis vége lesz, lehet nem most de max. 1-2 év
2013. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés?
2013. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol meg benne akkor miért vagy vele?
2013. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hiába fogsz ülni a szoknyáján egész életedben, akkor is meg fog csalni. Akkor? van értelme idegeskedned?
2013. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amitől félsz azt vonzod be. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Mi is 2500 km-re vagyunk egymástól még sem cseszünk ki egymással.

A hazugság és simliskedés mindig kiderül.

Ha csak rátelepszel akkor megfojtod! Kicsit hosszabbra is engedheted a pórázt. Hidd el megéri.:D

2013. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szeretem meg mindig. De viszont tudom hogy szakitanunk kellene..
2013. máj. 21. 19:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nyomozok utana, pedig tudom a jelszavat mindenhova, bulizni is surun megy a tobbi baratjaval, juliusba pedig gorogbe megy az egesz focicsapattal, szoval nem fogom, de ugye minden kapcsolat alapja a bizalom.. es ez az ami hianyzik
2013. máj. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!