Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valaki kozuletek egyszerre ket ferfiba szerelmes? En igen. Nem tudok donteni. Mindketot akarom, es szeretem, de nem tudom meddig tarthato ez igy fenn?

Figyelt kérdés
egyebkent elvalatam,van ke gyerekm,nem akarok ujbol ferjhez menni,de valahogy nem erzem ezt az egeszet becsultesnek..ha A pasivala vagyok sajnalom a B-t es forditva...volt mar valaki hasonlo helyzetben?megis hogy dontsek..en tenyleg szeretem oket.meg ok is engem...
2012. ápr. 22. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A gyerekek döntsenek.
2012. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ameddig en nem tudok donteni ,addig oket nem akarom ebbe belekeverni.nem szeretnem ,hogy azt lassak egyik heten A bacsi jon a masikon B!a maganugyem a gyerekek elott nem nyilvanos.egyebkent tenyleg nem vagyok egy csapodar noszemely,ezert sem erthetem ,hogy tortenhetett ez az egesz...a volt uram sem csaltam meg soha..dehat az elet ugy tele van meglepetessel...
2012. ápr. 22. 22:00
 3/17 anonim ***** válasza:

2 éves korom óta mindig...:)

Az érintetteken múlik, hogy tetszik-e nekik a helyzet. Ha valamelyik fél szenved ettől, akkor nem tartható.

Ha tudnak egymásról, esetleg szeretik is egymást, akkor már könnyű az érdekegyeztetés.

2012. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelt le őket, hogy mennyire akarnak téged, mennyire szeretnek és úgy könyebb dönteni =D
2012. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
probaltam tesztelni is...mindketto rogton felesegul venni.egyik sem tud a masikrol,vagyis mindketto ugy tudja ,hogy a "masik"az csak regi barat...nagyon kinos es bant,de donteni se tudok.segiiitseeeeg!
2012. ápr. 22. 22:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Valld be nekik. Aki marad az nyer.
2012. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ezt is ertem..meg jo otlet.nem az a baj ,hogy ki marad,hanem ,hogy en nem akarom ,hogy barmellyik s eltunjon az eletembol.a ket ferfi kozott tiz ev van.mindkettot masert szeretem es masert fontos.ja!es nehogy valaki az anyagiakra gondoljon,tok atlag keresetu mindketto.
2012. ápr. 22. 22:18
 8/17 anonim ***** válasza:

"gyik sem tud a masikrol,vagyis mindketto ugy tudja ,hogy a "masik"az csak regi barat...nagyon kinos es bant,de donteni se tudok."


Akkor ez egyik sem párkapcsolat, amondó vagyok... Hogy lehet érzelmi intimitás valakivel, aki nem tud arról az életedben legfontosabb tényről, hogy van egy másik szerelmed is. Ez az én szememben nem párkapcsolat. Egyik sem.

2012. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként a hatosnak igaza van, de én csak ugy tudnam elkepzelni, ha tudnanak egymasrol, és az egyik forszirozná, hogy válassz. Na, ez a forszírozós lenne az, aki kevésbé szeret, tehát a másikat választanám. Ha egyik sem forszírozza a választást, akkor marad mind a kettő.
2012. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
persze hogy aki nincs a helyemben az nem ertheti.ha ilyesmit olvastam en is csak a szemem forgattam!azert kertem,hogy aki volt hasonlo helyzetben az irjon.barki velemenyet meghallgatom.
2012. ápr. 22. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!