Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti összejönnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek a lánnyal újra ezek után?

Figyelt kérdés

Az történt hogy összejöttem egy sráccal akivel 1 évig voltunk együtt nagyon szerettük egymást, egyikünk sem járt félre és megtettünk mindent a másikért. Csak távkapcsolat volt. Én egyszer szakítottam vele, mert már hónapok óta veszekedtünk minden apró dolgon, és ez úgymond jót tett. A szakítás után ugyanúgy beszélgettünk, mintha nem történt volna semmi. Aztán újra összejöttünk és szerettük egymást ugyanúgy!

A lényeg hogy én haragudtam rá mert éppen itthon volt, és hamarabb elment a barátaival mint velem. Én megmondtam neki, hogy ha nem találkozik velem következő nap este akkor én végeztem. Nem gondoltam át, és nem is komolyan írtam csak hátha megijed. Aztán elmondtam neki hogy megyek bulizni Pestre, barátaimmal akik fiúk ( ez miatt is volt már konfliktusunk)ott aludtam volna az egyiknél mert máshol nem tudtam volna de természetesen másik ágyba.... és mondta hogy mostmár értelmetlen folytatni, maradjunk annál amit mondtam. Én kiakadtam és könyörögtem neki, és mondta hogy ha újra összejönnénk akkor ő alázná meg magát. De ezt is mondta hogy "egyelőre elég volt". Ezt én nem tudom hogyha egyelőre akkor még van-e esélyem később. Szóval a kérdés még mindig fent található. :)


2013. máj. 21. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tenném!
2013. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túlkomplikáltak vagytok, ne erőltessétek, keres a közelben valakit ha nem bírod ki míg felnősz.
2013. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat túl problémás volt,szóval értelmetlen folytatni.
2013. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Én el sem hinném hogy másik ágyban aludtál.
2013. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!