Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy buta (beszélgetni sem lehetne vele) felszínes lánnyal, aki viszont nagyon jól néz ki és akarna is téged? Sok pasi tényleg összejönne ilyen nővel csak azért mert jól néz ki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak azért,mert szép,nem.
2013. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak megdugnám, ezt tenné egy igazi férfi
2013. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

csak azért mert jól néz ki nem, de ha akarna engem, akkor lehet


arról nem tehet, hogy buta :(

2013. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3-as

Miért arról tehet, hogy mondjuk baromi csúnya

2013. ápr. 28. 21:40
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Ne a saját nemedből indulj ki ahol viszont simán összejönnének egy 10-15 szavas "szókincsű" gyurmával vagy egy szivárványszínű páwával aki egész végig magára veri, csak mert "híj de jó néz ki" meg "ultra domináns alfa" esetleg egy dagadt trottyal csak mert ott virít a Deákferik tucatja a kezében.
2013. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4 arról sem tehet :(
2013. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ÉN biztos hogy nem!

Nem tudom, de engem zavarna, ha elmennénk egy olyan környezetbe, ahol értelmes emberek vannak és nem tudna értelmesen megnyilvánulni. Azért, mert ő buta, nem fogok értelmetlen emberek társaságába csapódni!

Tehát a válaszom még egyszer: ÉN BIZTOS HOGY NEM!

2013. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

Igen... sajnos a többi nő se jobb. Csak csúnyább, és azzal akarják ezt kompenzálni, hogy értelmesnek próbálnak tűnni.


Régebben én is olyan voltam, mint te, kérdező. Azóta a világ és a lányok megtanították nekem, hogyan működnek a dolgok.


Ne legyenek túl nagy belső elvárásaid egy kapcsolatot illetően.

2013. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És most beleköthettek abba, hogy nem tettem vesszőt a hogy elé :D
2013. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak laza kapcsolatra
2013. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!