Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmadik randi. Mozi. Illene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsacsoruemlos kérdése:

Harmadik randi. Mozi. Illene fizetnem a jegyét? FONTOS!

Figyelt kérdés

Vagy elég ha csak egy virágot viszek, de a jegyet nem fizetem ki. Vagy a popcorn-t fizessem? Mit illik?

Mindketten diákok vagyunk, nem vet fel a pénz.



2013. máj. 22. 03:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha te hívtad el, akkor úgy illik. Ha nem, akkor is :D
2013. máj. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
gondolom az első két randin te fizettél ha idáig eljutottál szerintem tartsd meg ezen jó szokásodat
2013. máj. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb: megbeszéltek. Szerintem ha elmondod, hogy most nincs annyi pénzed és mindenki fizesse a magáét akkor az már egy tiszta helyzet.


És mivel az a szokás, hogy aki elhívja a másikat az állja a költségeket így gondolom könnyebben mond igent. Lehet, hogy ő is be van korlátozva anyagilag és ha tudná, hogy ez neked is nehéz kérdés akkor kitalálnátok más programot vagy beszáll ő is.


Legalábbis, ha egy férfi szólt nekem, hogy felesbe álljuk, akkor én úgy készültem elve. Abban nincs semmi, ha előre letisztázzátok.

2013. máj. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A 3. versenyzővel értek egyet. A legjobb ezt megbeszélni. A párodnak szerintem ugyan ennyire kérdéses a dolog, csak viszont.
2013. máj. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs annyi pénzed, ne menjetek moziba! Szerintem elég gáz lenne, ha megkérnéd, hogy fizesse a sajátját.
2013. máj. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha már most ilyen sóher vagy,mi lesz később ?
2013. máj. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Te jó ég hová jutott a világ... Ha nincs pénzed, ne csajozzál. Egy mozijegyre se futja?!?! Vagy csak sajnálod rá a pénzt?! Gáz vagy, ne haragudj. Egy fiúnak illik mindent kifizetnie az első randikon, a lány meg ha normális, egy határon túl nem fogadja el.
2013. máj. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Illik fizetned!

Ha nincs ra penzed, menjetek setalni. Ezt elore illik megbeszelni.

2013. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Eleinte illik fizetni aztán ha telik az idő szépen megoszlanak a költségek.
2013. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mekkora paraszt vagy 06:33as...

Ha nincs pénze akkor mi van? neked tán kinyalták a segged a szüleid és annyi pénzt adtak amennyit akartál?


Ha nincs pénz akkor nincs.

Vannak olyan közös progik amik ingyenesek és a legjobbak.


Pl: séta a Margit szigeten vagy este a városban, az is hangulatos, hogy nézitek amikor felkapcsolják a híd világítást ( bár lehet csak nekünk volt az :P)

De lehet találni ilyen progikat

2013. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!