Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel már egy éve kavarunk de nem akar velem járni mert még nem érzi magát érettnek egy kapcsolathoz többi lent!?

Figyelt kérdés

A pasi 25 éves és nagy nő csábász 2 hónapig jártunk aztán

szakítót velem mert hogy megy külföldre dolgozni de nem ment . a lényeg az hogy ez után egy hónappal fel kereset és azóta is találkozgatunk szex nem volt egy évig csak most kapta meg tőlem. Mindig ö keres meg húzza az idegzetemet

többször el magyaráztam neki hogy ha nem akar semmit hagyon

békén ez ilyenkor rám mondja hogy jó így lesz és nem telik belel két nap vagy egy hét megint keres szerintetek érez valamit irántam vagy nem ?



2013. máj. 22. 12:51
 1/4 enes válasza:
Beszélj vele! (h mit érez irántad)
2013. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

gondolom sok mínuszt kapok erre, de így elsőre ennyit tudok hozzászólni: használj vesszőket, ige + igekötőt kijelentő módban egybe kéne írni

és akkor talán nem kell háromszor elolvasnom, hogy felfogjam mit is szeretnél :D

2013. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már beszéltem és azt mondja nagyon kedvel meg ilyesmi
2013. máj. 22. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer én is voltam ilyen helyzetben, de az én palim annyiból normális volt, hogy mikor közöltem vele, h kezdek beleszeretni, azután nem keresett, és így nem szenvedtem nagyot. Persze az elején is rájöhettem volna, hogy másra nem kellettem, mint dugásra, ha éppen úgy tartotta a kedve...


Lehet nálad más a helyzet, de eléggé szórakozás szaga van a dolognak. De lehet, hogy nyíltan meg kellene beszélnetek, bár említetted, h nem akar kapcsolatot. Lehet, hogy csak szexkapcsolatot akar, ha azt mondta, hogy így jó lesz, ahogy most van.

2013. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!