Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam? Számít egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam? Számít egyáltalán?

Figyelt kérdés

A minap meredtem a facebook előtt, aztán egyszer csak bevillant valami... kijelentkeztem, beírtam barátnőm emailcímét, és hozzá egy jelszót és elsőre, minden próbálkozás és nehézség nélkül sikerült belépnem..

Ez azért nagy dolog, mert egyikünk se híve annak, hogy más leveleit túrjuk, és nem is adtuk meg egymásnak a jelszavainkat. utalni sem utalt rá, hogy mi lehet a jelszava, egyszerűen kitaláltam.. 2 éve vagyunk együtt, úgyhogy ez talán könnyített a helyzeten, de a jelszó teljesen független mindentől, egy egyszerű tárgy, csak más nyelven

amúgy meglepődtem, aztán kiléptem, különösképpen nincs semmi, ami izgatott volna, hogy mi lehet ott..


a kérdés annyi: szóljak neki, hogy tudom, esetleg változtassa meg, vagy hagyjam, nem érdemes szóvá tenni?



2013. máj. 22. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért?Mi volt az a tárgy?
2013. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kidobna, vagy megcsalna, akkor lehet majd trollkodni. :D
2013. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgysem lépsz be többet, felesleges szólnod...Még azt hiszi, kémkedtél és ez csak duma. De mivel többet ugye nem lépsz be....felesleges.
2013. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1es, gondolom nem lepődsz meg, ha nem írom le a jelszavát:D bár mailcím hiányában úgyis meddő próbálkozás, de mégis.... kb olyan semleges tárgy, mint pl kisszék, vagy sétapálca vagy villámhárító.. :D


megcsalni nem fog, és a szakítás sincs látóhatáron belül:D meg mit trollkodjak rajta? max ha a jelszavát változtatom meg, azzal szivatom, de erről is kap emailt, aztán meg megy a harag..:D


és.. igen, nagyon nem izgat miket beszélget a barátnőivel, más srácokkal, a többit meg úgyis látom a saját felhasználómról, akkor meg minek lépjek be?:D

2013. máj. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!