Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor számít valamit, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor számít valamit, h nagyon be voltunk rúgva? Előtte csak hülyültünk ezzel, és most meg. Mit csináljak? Elmondjam a barátnőmnek? 19/L

Figyelt kérdés

A barátnőm és a barátja 2 évig voltak együtt, és nagyon nehézkesen szakítottak, mert a srác még a szakítás után is eszméletlenül szerette a lányt. Én úgy lettem jóba a sráccal, hogy miután ugye szakítottak, hozzám jött oda h segítsek neki visszaszerezni a bnőmet... A lényeg a lényeg, h nagyon jóba lettünk, és egy idő után rájöttünk h vonzódunk egymáshoz, de ezt azzal próbáltuk elrejteni (még saját magunk elől is), h ezzel szórakoztunk, néha letapiztuk egymást (persze nem a bnőm előtt), de ezt csak hülyeségből csináltuk... Ezen a bnőm nagyon kiakadt, mert úgy érezte h azzal h jóban vagyok a sráccal, nem az ő pártját fogom... persze én bármennyiszer elmondhattam neki h nem akarunk egymástól semmit ő nem hitt nekem és ezen nagyon sokszor összevesztünk...

Egy hete elmentünk együtt bulizni a sráccal, és mind a ketten nagyon részegek voltunk, és ő elhúzott egy ilyen eldugott helyre és megcsókolt, aztán kb egymásnak estünk...

másnap mikor felébredtem ez volt az első gondolatom, és még mindig nem tudom elhinni h megtörtént... azóta kb nem is beszéltem a sráccal :|

Mit csináljak? Honnan tudta a barátnőm, h vonzódunk egymáshoz? Nem akarom elveszíteni a barátomat egy ilyen részeg baleset miatt...


2012. aug. 27. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez most vagy kamu kérdés, vagy extrán részteletesten és művészien tudsz fogalmazni.


Nincs mit tenni, színt kell vallani. Elcseszte a srác is lehetőségét, te pedig a barátnőd bizalmát. Ilyen barátokra nekem nincs szükségem.

2012. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket nem értem mint a barátnőd...

Mit érdekli őt hogy milyen viszonyban vagy a volt barátjával?

Hiszen már szakítottak nem?

De.

Amúgy szerintem mond el a barátnődnek talán értékelni fogja hogy őszinte voltál.

2012. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóóval...

Szakítottak, a srác menetközben rádizgult, szexeltetek és most a barátnő mérges...


Ezt sosem fogom megérteni. Akármelyik exemmel kavarhatna a barátnőm, annyira nem érdekelne... Ex, nem véletlenül, minek féltékenykedni?


Amúgy fogalmam sincs mit csinálj, beszélj a sráccal. Első körben.

2012. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lifeishard ***** válasza:

Sosem fogom megérteni a dolgot... Ha azért ment nehezen, mert a srác szerette a lányt és nem fordítva, akkor mi a para? Mi az, amiben Neked ebben az esetben a barátnőd pártját kéne fogni? Megbeszéltétek, hogy nem lesztek jóban a sráccal, mert tett valamit, vagy mi? Ha semmi ilyesmi nincs, először a sráccal tisztázd le, hogy most mi van köztetek, aztán vond be a barátnődet is, és bízz abban, hogy nem mászott túlságosan az agyára a "női betegség" (neki már nem kell a srác, de másé se legyen... (főleg ne egy barátnőé)).

26/F

2012. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, h már szakítottak meg minden, de azért mégiscsak a volt barátja, és én eddig azt hittem h van egy olyan szabály, h a barátnők nem mennek a másik exeire :|
2012. aug. 30. 01:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ne mennél?? Milyen hülye szabály?! És ha a gyerekeid csodás apja? Azért mert nekik nem ment neked lehet, hogy ő a tökéletes pár...
2012. aug. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!