Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz a nagyon nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 7-8 évtől fölfelé.. Mert például sok olyat látni, hogy a 14-15 éves csajok 21-22 éves vagy idősebb pasikkal jönnek össze. Ezeknek nincsenek szüleik? Amikor a srác már a szorzótáblát tanulta az iskolába a csaj még csak akkor született..
2013. máj. 22. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem kortalan!
2013. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem a szorzótáblás duma a lényeg és ilyen általánosságokban nem érdemes beszélni.

Van akiknél elmegy, mert összeillenek, értelmesek, azonos agyi szinten működnek, van akiknél nem, csak nem veszik észre.

2013. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Az egyik ismerősömnek 42 éves pasija van 19 évesen! :)

Nyárra tervezik az esküvőt!

Na, ez már gáz!

10 év még nem, egy bizonyos kornál!

2013. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Hát, nem tudom. Kortól függ. Én 25 vagyok, párom 33, ilyenkor annyira nem zavaró a dolog, de amikor egy 14 éves csaj egy 22 éves pasival jár, az már nagyon virít.


25/N

2013. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyelj én 17 vagyok a barátom 24.

"Ezeknek nincsenek szüleik?" --> Igen vannak szüleink, akik jól kijönnek egymással, meg mi is egymásiéval..ja és mi nem EZEK vagyunk..

Am meg akkor mi van, hogyha akkor tanulta a szorzótáblát amikor én megszülettem? Az a lényeg, hogy most kijöjjünk egymással. Több mint fél éve vagyunk együtt és még egyszer nem volt egy vitánk sem. A tenyerén hordoz.


17/L

2013. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem nem egészséges dolog a nagyon nagy korkülönbség.. Főleg nem fiatal korban. Adott egy kifejletlen (minden téren) lány meg egy felnőtt férfi.. vagy fordítva. A 19 évesen 42 éveshez hozzá menőre meg no comment. Hogy fognak pl gyerekeket vállalni?
2013. máj. 22. 19:54
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
a legtöbb kiscsajnak azért kell idősebb hogy felvághassanak vele, meg hitegessék magukkal hogy hozzájuk "érettebb" pasi illik mivel ők is annak hiszik magukat, esetleg ott már befigyel egy autó, talán saját kereset is, férfirészről egyszerűbb a dolog...szóval ha igy van akkor gáz
2013. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7-s nekem nem arra kell hogy felvágjak vele

volt már másik párkapcsolatom akkor a barátom 17 volt egy évig tartott aztán szarrá ment mert egy utolsó kis senkiházi volt.. ekkor fogadtam meg hogy többet nem kezdek velem egykorúval


az meg hogy a keresete miatt legyek vele... engem aztán nem érdekel mennyit keres, legyen velem és kész, valamint az sem köt le hogy van autója, az a fontos hogy szeressük egymást, ennyi.


17/L

2013. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, de senkit nem érdekel a véleményed :D Legalább is azokat nem fog, akikről nyilatkozol, úgy hogy hagyjuk mááár
2013. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 19:58

Engem meg a tied nem érdekel, szerintem ez az oldal arra van, hogy kérdéseket tegyünk föl, sokkal nagyobb f*szság kérdéseket is láttam már beírva.

Amúgy meg ha annyira nem érdekel minek írtál rá?

2013. máj. 22. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!