Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sportoló fiú járna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sportoló fiú járna egy olyan lánnyal, aki nem sportol semmit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
há pee
2013. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez már nekem fáj.
2013. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez milyen hülye kérdés ?XD


Hány éves vagy ?:D

2013. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen

De megprobalnam rabeszelni a sportra

Alapbol.ugy valasztok holgyet hogy ne legyen egy deszka es ne is egy fomboc

Meg hat a testet formalni lehet

Meg szerintem a kozos sport + pont egy kapcsolatban

2013. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már miért hülye kérdés? Szerintem egy olyan embert, akinek az életéhez hozzátartozik a sport, zavarhat, hogy a párja nem csinál semmit.
2013. máj. 22. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írod :) szabadidőmben is sokat sportolok, emiatt valószínű hogy nem jönnénk ki jól hosszabb távon
2013. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha van más hobbija vagy másba feketi azt az időt energiát amit szeret csinálni akkor nem zavar viszont ha lusta és egész nap csak fekszik semmit nem csinálna na ná h zavarna...
2013. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
barátom sokat sportol, én meg semmit se, és soha nem is sportoltam. próbál rávenni hogy menjek vele, de nem megyek, csak ritkán... nem zavarja, hogy ilyen vagyok, csak azt mondja, kicsit lusta vagyok (ami igaz is :D) 17L
2013. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!