Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok melyik sportolo jőn be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik sportolo jőn be nektek egy jó motorversenyzö vagy egy focista?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem elkezdtél motorozni, Rolandka?:)
2012. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már régota motorozok versenyszinten
2012. szept. 23. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg autót szerelek verseny szinten na ehhez mit szólsz?

motorozni csak hobbi szinten közlekedésre meg túrázásra

2012. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, ez tök érdekes, ki nem találtam volna a szövegkörnyezetből. Tudod mi lenne jó? Mivel én meg focizok, ezért csinálhatnánk azt, hogy lefényképezed magad a bukódban, én meg magamat egy labdával, aztán jól lájkokat gyűjtünk, hogy pontot tegyünk ennek a dolognak a végére.

Vagy várj, mégse, ha csúnya vagy és suta, akkor csinálhatsz bármit, nem leszel vonzóbb senki számára, ha pedig jóképű és intelligens mondjuk, akkor meg tök mindegy hogy mit csinálsz, akkor is kelleni fogsz a csajoknak.

2012. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok ronda
2012. szept. 23. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt mind sikerült leszűrni a válaszomból? Néha nem értem minek erőltetem magam. :D
2012. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kivül belül tetszik a srác akkor kit érdekel mit sportol...
2012. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!