Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Súlyosan beteg férfit meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyosan beteg férfit meg lehet szeretni? Kit tud megszeretni egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy valami olyan betegsége van, amitől akár munkaképtelen lesz stb. Mert ugye tudjuk, hogy egy férfi az erőt szimbolizálja, de beteg férfi gyenge, problémákkal teli.
2013. máj. 23. 00:01
 1/3 anonim válasza:
vannak ilyen emberek
2013. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát.. ha egy jó kapcsolatban történik ez a leromlás, akkor még oké, de így összejönni valakivel, hogy mondjuk munkaképtelen hát hm...hasonló problémákkal küzdő nő esetleg?


Én ezt úgy mondom, hogy nekem is van párkapcsolatot megkeserítő testi problémám, és én nagyon örülnék neki, ha hozzám hasonlóval hozna össze a sors. Bár erre még nem volt példa.

2013. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az egészséges embert se nagyon szeretik
2013. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!