Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Súlyos beteg vagyok, kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos beteg vagyok, kapcsolat?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, sajnos hosszan tartó szívbetegségem van, már több éve. Sok idő töltöttem kórházban, várólistán vagyok a szívátültetésre.

A kórház után sokáig, hónapokig ki sem mozdultam. Utána nagynehezen rábeszéltek hogy menjek el szórakozni. Megismertem néhány hete A tökéletes nőt. 24 éves, okos, gyönyörű, nagyon jó fej, hihetetlenül elvagyunk.

Most szombaton váratlanul megtörtént az első csók. Nem engedtem tovább folyni a dolgot, leállítottam és elmondtam neki a helyzetemet. Mondtam neki hogy mi vár rám, hogy előtte/utána hónapokig ki sem mozdulhatok majd, tömérdek gyógyszer, stb. Az az igazság hogy annyira bejön, lehet bele is estem, hogy nem akarom magammal meg a problémámmal tönkretenni az életét. Fiatal, csinos, odavannak érte a férfiak, inkább keressen magának egy egészséges párt akivel boldog lehet. Viszont mondtam neki, mindenképpen szeretném ha nagyon jó barátok lennénk, mert nagyon jól érzem magam vele.

Ezt így elmondtam neki és sírva elfutott. Azóta nem tudom elérni. Keressem meg a szüleit, barátnőit esetleg?


Mindenki azt mondja, hogy majd ő eldöntötte volna hogy akarja ezt így, de sajnos tapasztalatból tudom a többi betegtársamon hogy mivel jár ez az egész, hogy sokaknak még a felesége se bírja már akivel együtt van 10 éve. Nem szeretném tönkretenni az életét, leterhelni ezzel. Esetleg ha meg is halnék, nem akarom hogy ez őt végigkísérje az életében.

Szerintem nem is tudja felfogni (nem azért mert buta hanem csak az tudja aki benne van) ezt az egészet így nekem kell az okosabbnak lenni és elengedni őt.

Tudom hogy nekem ő az igazi párom akit mindig is kerestem, de úgy érzem hogy azzal teszek jót neki ha békén hagyom kapcsolatilag és csak barátok leszünk és segítek neki abban hogy megfelelő párt találjon magának.


Szerintetek?



2013. ápr. 16. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyet is értek, meg nem is. Te azt nem tudhatod és ő sem, hogy mi lenne a jó. Ahogy mondani szokták, nincs jó, vagy rossz döntés, csak döntés van. Lehet, hogy neki pont az a sorsa, hogy melletted legyen, akármennyi ideig is. Én hiszek abban, hogy az emberek nem véletlenül találkoznak és találnak egymásra. Ha sokáig nem jelentkezik, akkor valakiét felkeresnék, hogy mi van a lánnyal, de azért nem kell elkapkodni. Ha tényleg fontos vagy neki, akkor keresni fog, csak időre van szüksége, hogy átgondolja a dolgot.
2013. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nekem ő az igazi párom akit mindig is kerestem, de úgy érzem hogy azzal teszek jót neki ha békén hagyom kapcsolatilag és csak barátok leszünk és segítek neki abban hogy megfelelő párt találjon magának.

Ez a válasz!!!

2013. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:-(
2013. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ivilicious ***** válasza:
hát, én barátomnak is vannak bajai a szívével, persze nem ennyire súlyosan...de a veséjével is...a derekával meg kegyetlenül...egy idő után tényleg kicsit elegem lett belőle, de hát szeretem..
2013. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát már bocsi ha csaj lettem volna én is elfutottam volna mert gyakorlatilag lepattintottad. Meg sem engedted hogy ő döntse el hogy megvár-e vagy sem azért mert jó nő kialakítottál róla egy képet és kész elraktároztad olyannak. Szerintem hagyd békén egy ideig esetleg juttasd el az elérhetőségeid az ismerőseihez és amúgy meg szerintem nem szabad dönteni máshelyett. Bocsi ha keményen fogalmaztam 34/f
2013. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most a betegségtől függetlenül...Te ezzel a csajjal szakítottál! Most akkor mit vársz?
2013. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem jártunk, így nem szakítottam vagy pattintottam le csak haverkodtunk, de érezhető volt a kémia kettőnk között. Most szombaton meg összegabalyodtunk valahogy.
2013. ápr. 16. 15:32
 8/12 anonim ***** válasza:

mi a rákért mondtad el neki???

én annyit mondtam volna hogy mostanság van egy kis gond a szívemmel... oszt akkor nem szalad el...

2013. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Haver!!!!

Mozgáskorlátozott vagyok, én nem csak hónapokat töltök itthon, hanem gyakorlatilag életem 3/4 részét. Ritkán járok el itthonról az állapotom miatt. Van egy bombázó menyasszonyom, a környezetemben így hívják a férfiak, és elképzelésük sincs miért van velem. Én is elmondtam neki a helyzetem, de eszemben sem volt azt mondani, hogy keressen mást. Ő eldöntötte, velem akar lenni. Hamarosan összeházasodunk.

Ezt nagyon rosszul csináltad, rá kellett volna bízni a döntést, ahogy előttem is írták, és nem elküldeni.

2013. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én is itthon töltöm életem 3/4-részét.. úgy érzem csak elpocsékolok egy életet :(

sajnálom emberek

2013. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!