Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után normális lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 04:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor szívből akarod, érzelmeket fejezel ki vele, és nem érzel bűntudatot kicsit sem miatta.
2013. máj. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ahogy érzed de mindenesetre ne 1nap után.
2013. máj. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
#2 így van, minek várni egy teljes napot?
2013. máj. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pont ez a baj manapság,semmi erkölcsí tartás.
2013. máj. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

attól függ hány évesek vagytok....

16 évesen azt mondom hogy várjatok pár hónapot.

De ha 30felett vagytok akkor szerintem pár hét is elég. :-)

Vagy pár nap? :-)

2013. máj. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30 év felett nyugodtan lehet ezzel indítani az első randin...
2013. máj. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kell elsietni
2013. máj. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez változó mikor mind a ketten úgy érzitek a párommal az első találkozáskor már annyira kívántuk egymást hovy lefeküdtünk 2,5 éve vagyunk együtt. Nem az határozza meg a kapcsolatott hogy mikor fekszel le s másikkal hanem hogy mennyire szeretitek egymást és mennyire vagytok boldogok egymás mellet
2013. máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt kérdeztem, vigyázok én magamra, csak érdekel, ahogy a 4. írta - semmi erkölcsi tartás nincs már... Amúgy meg ez hogy 30 év felett már "elnézhető" hogy akár első nap együtt legyenek, szörnyű. Anyám is mindig mondja hogy ahogy öregszel annál könnyebb vagy, kevesebb a választék meg ki tudja lesz e még - ezeket szokta mondani... De nem értem, főleg egy nő hogy engedheti el magát...
2013. máj. 23. 14:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Emberfuggo.
2013. máj. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!