Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 500 Ft a pénztárcámban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 500 Ft a pénztárcámban. Ajándék vagy ebéd legyen belőle?

Figyelt kérdés

Ma van a kedvesem szülinapja, de sajnos nem tudom eldönteni hogy ebédet főzzek belőle, mert éhes lesz amikor hazaér. Vagy neki vegyek valamit (lehet az is sovány ajándék lenne). Mit csináljak? Itt olvasgatom az olcsó recepteket, és majd kiesik a szemem mert már én is kajós vagyok, de döntésképtelen. Esetleg kilehet belőle hozni valami ünnepi kaját?

25/L



2013. máj. 23. 13:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mi van otthon... ha vannak alapanyagok, tudsz csinálni valami finomat. Esetleg süthetsz egy egyszerű tortát is. (ha van tojás, liszt, cukor, meg valami amivel tölteni tudod...)

Esetleg valami kézzel készített ajándék?

2013. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben neki vennék ajándékot. Gyertyafény mellett egy zsirosdeszka is hangulatossá válik, teával. Egyszer ilyen vacsi is kell. De most ő a lényeg..
2013. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
a tartalom: hagyma, tej és vaj, meg liszt. Nem is rossz ötlet, lehet csinálok valami sós tortát. :):):)
2013. máj. 23. 13:16
 4/24 A kérdező kommentje:
huha
2013. máj. 23. 13:17
 5/24 anonim ***** válasza:
Olyan megoldás nem lehet hogy valami díszesebb ünnepibb étel? Én tuti jobban örülnék ha amit a páromtól kapnék ilyen helyzetben azt vvele is meg tudnám osztani mert kedves gesztus hogy megvonna valamit az én szülinapom miatt magától de akkor hadd tudjam megosztani vele ...Értitek:)
2013. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
palacsinta?
2013. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
3 Főzni bármikor tudsz neki, de egy évben egyszer van szülinapja az embernek..
2013. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ajándék!
2013. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem kaja legyen inkább, ha lesz pénz lehet később tortát, adj neki olyan ajándékot amihez nem kell most pénz.
2013. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem vacsi...az ajándék meg legyen szex :D
2013. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!