Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Volt már olyan hogy a férfi jellemébe szerettél bele inkább mint a fizikumába?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, én teljesen beleszerttem egy férfiba akire mondhatni "ronda de finom" :-). Na jó, van neki valami sármja, talán a kedves tekintete, a járása, de egyébként nem egy tökéletes testű pasi és nem is az akire a lányok felkapják a fejüket, viszont iszonyat kedves és jó természetű. Ettől függetlenül nagyon működik köztünk a kémia és néha nem is értem hogy lehet ez amikor olyan kis csúnya, még a válla is szőrös :-)


Ti voltatok már így hogy láttátok a párotok fizikai tökéletlenségét mégis úgy szerettétek és nem zavart?



2013. máj. 23. 18:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szerintem a szépség annyira relatív! Lehet egy kövérnek a kövér az esete és ők egymást ideálisnak látják. Lehet egy kövér ha ránéz egy gizdára, megijed hogy megszúrja az oldalbordájával :-)


Szerintem az ápoltság a legeslegfontosabb, pasiknál ápolt haj, ápolt fogak és kezek és ruházat. Aztán már nem is lehet annyira ronda, max. nem a te eseted.


Másrészt, sok olyan férfit láttam akire mondhatni helyes, de egy hülye stílussal teljesen elfuserálja magát! Néha elég stílust váltani a siker érdekében azt hiszem :-)


De hogy visszatérjek a témára hosszútávon jobb ha nem csak a külsőségekbe szeretünk bele, hanem a férfi jellemébe és akit szeretünk azt szépnek látjuk.

2013. máj. 23. 19:20
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen leírtad. :)
2013. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hát nekem volt, megfogott az intelligenciája meg a beszédstílusa. addig úgy gondoltam nem helyes, meg olyan kis "szerencsétlen" de onnantól oda voltam érte, a kis "bénaságait" is vonzónak találtam. objektíven meg tudtam állapítani a hibáit, de nem érdekelt, mert levett a lábamról
2013. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugodtam, ezek szerint nem csak én vagyok úgy, hogy vonzónak, intelligensnek mondott talpraesett nőként mások által kifejezetten idétlennek látott fiúkba zúgtam bele. :D


Mert ilyen több is előfordult. :)

2013. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
idétlennek semmiképp nem mondanám, de nem egy macsó az biztos...
2013. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Na én folyton a pasik jellemébe szeretek bele, nekem a kinézete (legyen azért ápolt) nem elsődleges, a kinézetre nem lehet hosszútávú kapcsolatot építeni :)

22/L

2013. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, egyben első: én sokat mondogatom, hogy nekem igenis fontos a külső. És, hogy külső megfog- benső megtart.


És lám, ha még én is jártam így, többször is, csak lehet benne valami. :D


Azt hiszem, a nagyon jó benső valóban megszépítheti a férfiak külsejét.


Na nem azokét, akik nekitámadnak az embernek és szidják mint a bokrot, hogy nekünk mai nőknek nem számít más, csak a külső...


Kivétel nélkül olyanokkal jött össze, akik először szépen elfogadták, ha azt mondtam, nem az eseteim (nem pont így fejeztem ki) és nem erőszakoskodtak, nem reklamáltak...

2013. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én még soha nem választottam csak külső alapján, mindig a személyiség az, ami megfog. A szépfiúk sose vonzottak, sokkal inkább a kisugárzás az, ami nálam számít (stílus, intelligencia, kommunikáció). Ettől függetlenül volt már nagyon jó pasim, de neten ismerkedtünk meg, és egy borzalmasan rossz képet mutatott magáról, amihez képest élőben ezerszer jobban nézett ki - de addigra már a kisugárzásával levett a lábamról, szóval nem hajtottam el csak azért, mert szépfiú. :)
2013. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!