Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon nehezen lép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon nehezen lép túl a sérelmein, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Nem csak a sérelmeken, de úgy általában a rossz dolgokon, érzéseken. Volt,hogy egész héten a talit terveztük, de elötte sikerült megbántanom, amin nem tudott túl lépni, igy nem is találkoztunk. Nagyon nehéz,hogy nem mutathatom ki az érzéseim, mindig hozzá alkalmazkodjak, csakhogy nehogy szar érzései legyenek.

Ez mégis mitöl lehet nála?


2013. máj. 23. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Amennyi szemét csaj van, te még ezt kérded?!


Én is ilyen vagyok, csak én olyan ronda, hogy velem már egy lány sem akar járni.

2013. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rájött, hogyan zsarolhat.
2013. máj. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!