Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi miért mutogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért mutogatja magát félmeztelenül közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 02:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem az eszére büszke.
2013. máj. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert egoista és azt hiszi hogy minden csaj elfog majd tőle ájulni.
2013. máj. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
össze jöttem egy ilyen pasival. fb-n nincsenek róla ilyen képek, csak a többi közösségi oldalon. kicsit meg is lepődtem...
2013. máj. 24. 03:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha én mutogatnám magam.. senki nem jelölne vissza
2013. máj. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kacsacsoruemlos ***** válasza:
mert bejön egy bizonyos rétegnek. akiket meg lehet dugni, de semmi több. ez olyan mint mikor a csajok kirakják a melleiket látványosan :)
2013. máj. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én csak fb-ra raktam fel pár ilyen képet de csak ismerőseim láthatják és nem a nők miatt hanem azért h akik ismernek és tudják milyen voltam öket ösztönözzema példámmal j sok mindent elérhetünk ha igazán akarunk azóta különben rengeteg ismerősöm követi a példám és példakép lettem :D
2013. máj. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert ha van elég izom rajta, akkor ezzel tud nőt fogni, amint a példa is mutatja.
2013. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én pasim is kirakta mert éppen most gyúr és szemléltetni akarja az izomnövekedést...
2013. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi közöd van hozzá?
2013. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6:13-as hozzászóló!

Az ismerőseidnek nem lehet túl sok önbecsülése,ha birka mód utánoznak téged. Én nem vagyok izmos,nem is akarok az lenni,ettől függetlenül lehet/lesz is barátnőm. Ha én elkezdenék gyúrni,attól még nem leszek értékes(ebb) ember.

2013. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!