Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A két lány közül melyikk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A két lány közül melyikkel jönnétek össze, illetve kötnétek házasságot: Egy egészséges és 8 osztályos iskolai végzettségűvel vagy egy fogyatékkal élő diplomással?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat várok.
2013. máj. 24. 07:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Ez így elég kiélezett leírás. Milyen fogyaték? mert nem mind1
2013. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
értelmi fogyatékosságon kívül bármilyenre gondolok: látás, hallás, mozgássérült, asperger szindroma, tourette szindroma stb.
2013. máj. 24. 08:03
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Kényes kérdés, de én azt mondanám, hogy attól függ milyen fogyatékossága van. Mert vannak olyanok amiket el tudnék viselni, de van amit nem. Persze a szerelem csodákra képes... De egyébként sosem iskolai végzettség alapján ítélek meg egy nőt szóval itt nem a 8 általános és a diploma ami döntő dolog inkább az egészség - nem egészség téma. 23/F
2013. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlna, hanem h melyik a normálisabb.
2013. máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Értelmes válaszokat vársz egy értelmetlen kérdésre. A párválasztás sokkal összetettebb annál, hogy egy-két jellemző ismeretében dönteni lehetne.
2013. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akár 8 osztállyal is értelmes(sajnos a statisztika nem ezt mutatja, nézz körbe a 8 osztályt/szakmunkást végzett emberek között a többség milyen :) )


Ez a kérdés megint nem értelmes, mert dönts a szíved szerint és ne aszerint mit mondanak mások!

2013. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
komoly kérdés... a 8 osztályossal
2013. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
miért pont a 8 osztályossal?
2013. máj. 24. 09:42
 9/30 anonim ***** válasza:
61%

A 8 osztályossal.

Ez van sajnálom.De én nem szeretnék senkit se ápolni.Hosszú éveken át láttam ahogy a szüleimet ápoltak.Én ilyen nem akarok átélni még egyszer.

2013. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
figyelj csak! megértem, hogy egy mozgás vagy egy látássérülttel nem akarsz összejönni. de nem tudtad, hogy aspergeresek és a hallássérültek szerencsésebbek, mert ők élhetnek teljes életet? Ők nem szorulnak ápolásra, ugyanúgy dolgozhatnak és családot alapíthatnak. Vannak hallássérült ismerőseim és többségüknek már családja is van. Sőt még némelyik aspergeresnek is van családja. Bár nem tudom, hogy tudod-e mi az az asperger szindroma.
2013. máj. 24. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!