Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves látássérült fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves látássérült fiú vagyok. Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Személyesen nagyon nehezen megy, mivel úgy érzem, az állapotom miatt nem vesznek férfiszámba, és én is elég félénk vagyok a kapcsolatteremtés terén. Próbáltam társkeresőzni, ott egyetlen félresikerült randiig jutottam el, azután hanyagoltam. Abba a korba léptem, amikor úgy érzem, teljesen kétségbeejtővé válik a helyzetem. Teljesen önálló vagyok, így nem egy kísérőre vagy segítőre van szükségem, hanem egy egyenrangú társra, akit elhalmozhatok szeretettel, és ezt tőle is megkapom. Szerintetek hol találom meg?

2012. aug. 14. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Szerintem ugyanúgy ismerkedj, mint mindenki "más". Annak, akinek problémát okoz, hogy látássérült vagy és emiatt nem vesz férfiszámba, az nem is érdemel meg, nem is elég komoly egy kapcsolatra. Azokkal nem kell foglalkozni!! És a társkeresőkön meg tényleg ne próbálkozz, szerintem semmit nem ér. Hidd el, fogsz találni egy normális lányt, aki megbecsül, férfiszámba és komolyan vesz! ;)
2012. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ez nem tartozik ide de láttad már a vakrandi C filmet? Mintha a benne lévő srác kérdezné.

egyébként ha tetszel engem nem zavarná, nekem is van gond a szememmel így el tudom képzelni hogy érzed magad. Csak viselkedj természetesen és kész :)

2012. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit jelent nálad az hogy látássérült? Ha pl szemüveget hordasz, az nem kifogásolható dolog,tehát akárhol.
2012. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
90 %-os a látássérültségem, tehát elég súlyos. Éppen emiatt olyan nehéz, mert egy ember hangjából lehet ugyan következtetéseket levonni, de az arckifejezéseit, a jelzéseit nem tudom értelmezni. És amint mondtam, visszahúzódó vagyok, ami egyáltalán nem könnyít a helyzetemen. Igen, láttam a vakrandit. Tudod, nálunk ez alapműveltség. :) Köszi a választ mindenkinek.
2012. aug. 14. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.. Szerintem nem baj, ha visszahúzódó vagy, sok lánynak pont az jön be. Nálam például mindegy, hogy visszahúzódó-e a fiú vagy nem, a lényeg az, hogy szimpi és normális legyen. :) És szerintem a normális lányoknak se jelentene az problémát, hogy látássérült vagy. Nekem se lenne vele semmi bajom, nem Te tehetsz róla. Tényleg, aki emiatt elítél, vagy baja van Veled, az egy komolytalan b@rom, nem kell velük foglalkozni!
2012. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia első,

Én is mindig azzal próbálom nyugtatni magam, hogy ezek az emberek nem érdemelnek meg. Hát igen, kissé talán öntelt dolog. :) Amúgy meg ennyi "b@rom" a világon nincs!

Vagy sajnálatot, vagy közönyt érzek a lányok irányából. Remélem, egyszer túllépek ezen a beskatulyázott állapoton. Örülök, hogy vannak még hozzád hasonlók. Amúgy ismersz látássérülteket? Privátban is írhatsz, ne offoljunk...

2012. aug. 14. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
meoszinfo
2012. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is vannak egészségügyi gondjai de én ezt egyből elfogadtam sosem zavart. Szokta mondani hogy 7 évbe telt mire megtalált engem ( amúgy társkeresőn), szaddig alig-alig jött össze randi neki. Előttem sok évvel volt egy szintén társkeresőn lelt bnője.
2016. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!