Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a hiba bennem? Miben kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a hiba bennem? Miben kéne változnom? Miért nem volt még barátnőm? Kicsit hosszú, de muszáj tudnom, hogy a következő lánnyal jobban menjen.

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapban 2 csajjal randiztam.

elsőnél:

Suliba ismertem meg.Nála megvolt a szikra, látszott hogy izzik a levegő.Ez az első héten volt.Aztán randiztunk és utána már elmúlt...

Azóta azon rágódom, hogy vajon azért lehetett mert nem kezdeményeztem a randin?Mert nem voltam magabiztos?Mert inkább ilyen "nyálas" voltam..


másodiknál:

Kedves, aranyos voltam.Ám ennél sem próbálkoztam :/

Igaz itt a stílus is különbözött. A csaj oda volt a színházért meg az irodalomért.Én meg nem.De ez egyáltalában ok arra hogy nem kaptam második randit?


Eleinte azt hittem hogy a kinézetemmel van a gond, de arra jutottam hogy nem, mivel msnen képeim alapján azt mondják hogy jól nézek ki.Másrészt akkor meg az első csaj el se jött volna randira.Azonban abba se vagyok biztos, hogy a nyomulás hiánya miatt buktam el,mivel a 2.csaj azt mondta ha jobban nyomulok akkor is csak barátok lehettünk volna :/


Na akkor most miben is kéne változnom????


2010. júl. 8. 18:37
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és a 2.csajt msnen ismertem meg és ameddig nem találkoztunk addig vele is jól ment minden :/

Az első randi után mondta hogy csak barátok lehetünk.

2010. júl. 8. 18:39
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerős a dolog. csak én 26 vagyok.annyiban másabb hogy én összejövök velük és utána dobnak. nembiztos hogy neked változnod kell. bár ha magabiztos rámenős vagy az csak plussz lehet.
2010. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak udvariasságból írták, hogy jól nézel ki a képen. Vagy olyan a kép, hogy jobban nézel ki rajta, mint amilyen valójában vagy.
2010. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát múltkor raktam fel erre az oldalra képet magamról és mindenki azt mondta hogy a külsőmmel semmi baj.

Amúgy meg az 1csaj nagyon szép volt, és ő tuti nem jött volna el velem randizni, ha ronda lennék.Mert ugye ő látta hogy nézek ki.

2010. júl. 8. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanulság: ne légy nyálas. Legyél vicces, laza, kicsit nemtörődöm, és egészséges mértékben bunkó is. De ne lelkizz, ne légy "cuki".
2010. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor az a duma a legjobb mikor azt mondják h "nagyon aranyos vagy de legyünk csak barátok" ilyen dolgokon sokat témáztunk meg főképp röhögtünk suli időben:D

Fel a fejjel,én ráadásul szép se vagyok,de majd eljön mindennek az ideje:)

Hallgas a felttem hozzászólohoz...a csajok tényleg az olyan pasikra buknak mint mondta.Te is próbálj olyan lenni,énis azt próbálom:D

további sok sikert;)

17/F

2010. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem randizni kell, az erőltetett dolog... másképp is ki lehet fejezni a tetszésünket, minthogy randira hívjunk egy lányt. Egyébként ha a kinézeteddel nincs is baj, attól még lehetnek viselkedésbeli problémák, mert ha kiáll a kapa a szádból, nem hiszem, hogy sok esélyed lenne egy olyan csajnál, aki szereti az irodalmat és a színházat. Szedhetnél magadra némi kultúrát egyébként, mert olvasni jó.
2010. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!